Aktualności

17-06-2021-09:12:31

KRTDZ prezentuje swój debiutancki singiel pt. "Oczy zielone"

Udostępnij! Tweetnij!

KRTDZ wraca do nas po dłuższej przerwie ze swoim pierwszym oficjalnym singlem i zarazem nową wersją swojego największego hitu “Oczy Zielone”. Produkcją bitu zajął się znany producent muzyczny Friz.

Materiały prasowe


Artysta dał się poznać szerszej publice już podczas stawiania pierwszych kroków na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów. Jeden z jego pierwszych singli na YouTube pt. "Oczy zielone" został odtworzony ponad 28 milionów razy! Teraz możecie sprawdzić jego nową wersję.Utwór jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

KRTDZ to młody utalentowany i wszechstronny artysta pochodzący z Bełchatowa, nieograniczający się do żadnego gatunku muzycznego, wyróżniający się ciekawą barwą głosu i nietuzinkowym brzmieniem. Dał się poznać szerszej publice już podczas stawiania pierwszych kroków na swoim niezależnym kanale, gdzie udało mu się zgromadzić tysiące aktywnych subskrybentów, a jeden z jego pierwszych singli na YouTube pt. "Oczy zielone" został odtworzony ponad 28 milionów razy! Na jego kanale znajdziemy również parę ciekawych numerów takich jak "Zagubiony", "Domówka" czy "Rozkminy", które to zostały odtworzone paręset tysięcy razy i ugruntowały pozycję młodego artysty na undergroundowej scenie. Wszystko to przyczyniło się do podjęcia współpracy z jedną z największych wytwórni muzycznych - Sony Music Entertainment.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: KRTDZ