Aktualności

18-06-2021-09:55:40

Becky Hill i David Guetta we wspólnym singlu „Remember”

Udostępnij! Tweetnij!

Zachwycająca wokalistka i kompozytorka Becky Hill prezentuje nowy singiel „Remember” nagrany we współpracy z Davidem Guettą.

Materiały prasowe

„Remember” promuje nadchodzący debiutancki album Becky Hill. Artystka tak opowiada o utworze: - Cała moja kariera prowadziła do tego momentu! Mam w zanadrzu hit z Davidem Guettą oraz album, nad którym pracowałam całe swoje dorosłe życie. Dojście do tego momentu było okupione niemałym wysiłkiem. Moja cierpliwość była po drodze wielokrotnie testowana. Jednak warto było czekać, bo wreszcie moja wizja kreatywna i wizja na debiut mogą się zrealizować. Możliwość współpracy z Davidem Guettą to prawdziwy zaszczyt. Jestem niezmiernie dumna z wszystkiego, co udało mi się nagrać i wdzięczna wszystkim osobom, dzięki którym było to możliwe.

David Guetta dodaje: - Moim zdaniem Becky staje się jedną z wyjątkowych królowych muzyki dance. Ma niesamowity wokal, a dla mnie możliwość powrotu do muzyki house przy pracy nad „Remember” była świetnym doświadczeniem.

„Remember” to następca „Better Off Without You” ft. Shift K3Y, „Heaven On My Mind” i „Last Time”. Do najnowszego singla powstał teledysk w reżyserii Carly Cussan.

Becky Hill pełnowymiarowy debiut płytowy ma przed sobą, ale w 2019 ukazała się kompilacja „Get To Know”, zbiór 13 utworów artystki – wydawnictwo ma status złota w Wielkiej Brytanii.

Becky jest jedną z najbardziej rozchwytywanych kompozytorek w UK. 12 singli, które współtworzyła, trafiło do Top 40 UK Official Single Chart, w tym dwa do Top 10, a jeden na szczyt listy. Dziewięć z tych utworów ma status platyny. W Spotify artystka ma ponad 2 miliardy streamów, a miesięcznie może liczyć na 14 mln słuchaczy.
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!