Aktualności

29-06-2021-14:56:51

1988 zaprosił do swojego numeru młodych i zdolnych graczy

Udostępnij! Tweetnij!

1988 zaprosił do swojego numeru młodych i zdolnych graczy. Asthma i Szczyl to kolejni goście, którzy znajdą się na producenckiej płycie reprezentanta Synów.

Materiały prasowe

„Przypływ” to drugi singiel z zapowiedzianej na 2021 rok płyty producenckiej 1988. Na albumie usłyszymy wiele zaskakujących duetów z udziałem artystów i artystek działających w obszarach hip-hopu i muzyki alternatywnej. Eklektyczna, niezwykle klimatyczna produkcja oraz zaskakujące połączenia - od czołówki polskiego rapu i popu, po młodych, undergroundowych graczy.

1988, właściwie Przemysław Jankowiak - pochodzący ze Szczecina, związany z Gdynią muzyk, producent muzyczny, kompozytor i artysta wizualny. Znany m.in. z zespołu Syny („Orient”, „Sen”), współpracy z Włodim („W/88”) oraz z solowej działalności („Gruda”, „Ring The Alarm”). Od 2020 roku związany z wytwórnią Def Jam Recordings Poland. Nominowany do Paszportów Polityki za rok 2020 w kat. Muzyka Popularna. Tworzy w obrębie hip-hopu, muzyki elektronicznej, basowej, jungle, popu - nie trzymając się sztywno ich ram. Wypracował indywidualny, rozpoznawalny styl, który coraz śmielej przemyca w rejony mainstreamu, jednocześnie wciąż tworząc na swoich zasadach.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: 1988