Aktualności

29-06-2021-15:00:38

Ero zapowiada następcę platynowego „Elwisa Picasso”

Udostępnij! Tweetnij!

Nadchodzi następca „Elwisa Picasso”! Ero prezentuje pierwszy singiel z płyty „Eroizm”.

Materiały prasowe

„Elwis Picasso” był jednym z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper, znany z grup JWP oraz Bez Cenzury, zwany Królem gościnnych występów, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, w 2019 roku nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem, czego efektem był platynowy debiut, który ukazał się nakładem wytwórni Def Jam Recordings Poland.

Po niespełna dwóch latach od premiery, Ero wraca z nowym materiałem. Pierwszy singiel oraz start preorderu krążka sygnuje gościnny udział Włodiego. „Jeśli masz” to klasyczny banger na bicie Laski z kolektywu White House, który rozpoczyna promocję krążka, na którym usłyszeć będzie można wielu szanowanych raperów. Nie zabraknie jednak wielu niespodzianek, które sukcesywnie będą odkrywane.

Tak o wydawnictwie mówi sam raper:

Album „Eroizm” to zbiór myśli, które się kłębiły w mojej głowie podczas lockdownowu, jak i również jest to refleksja po solowym debiucie. Tym razem okrasiłem to większą liczbą gości. Myślę, że śmiało mógłbym ten album nazwać „Dzieła wybrane” i mam nadzieje, że dobrze wybrałem... Jest to album o mnie i o nas... dla Was!

Premiera krążka przewidziana jest na 29 października 2021 roku. Przedsprzedaż w wersji deluxe, wraz z dedykowanym merchem dostępna jest na stronie labelu: 

Ero - Oficjalny sklep

więcej

Ero, Włodi, WhiteHouse, Falcon1 - Jeśli Masz

Listen to Jeśli Masz by Ero, Włodi, WhiteHouse, Falcon1.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: ero