Aktualności

02-07-2021-12:22:48

Sigala łączy siły z Ritą Orą

Udostępnij! Tweetnij!

Brytyjski DJ i producent Sigala łączy siły z międzynarodową ikoną popu Ritą Orą w nowym singlu „You For Me”, niezaprzeczalnym letnim hicie wydanym przez Ministry of Sound.

Materiały prasowe

Duet Sigala x Rita Ora tworzy perfekcję wzmocnioną przez rześkie, charakterystyczne dla Sigali brzmienie błękitnego nieba. „Jestem bardzo podekscytowany tym wydaniem”, mówi artysta. „Utwór został napisany wspólnie z geniuszką popu Charli XCX, jest euforyczny i mam nadzieję, że to zapowiedź tego, co wkrótce nadejdzie”.

Zarówno Sigala, jak i Rita słyną z potężnych kolaboracji, a „You For Me” pokazuje, że doskonale do siebie pasują tworząc jeden z największych popowych duetów 2021 roku. Rita mówi: „Wspaniale było pracować z Sigalą i tworzyć nową muzykę. To przyjemny letni utwór, nie mogę się doczekać, aż wszyscy go usłyszycie”.

„You For Me” jest pierwszym wydawnictwem Sigali w tym roku, kontynuującym sukces „Lasting Lover” – hitu z 2020, w którym wystąpił James Arthur. Napisany przez Lewisa Capaldi utwór otrzymał w Polsce złoty certyfikat. Najnowszy singiel zapowiada zbliżający się wielkimi krokami sukces nachodzącego drugiego albumu Sigali. Jego debiut „Brighter Days” był najwyżej notowanym debiutanckim albumem tanecznym 2018 roku w Wielkiej Brytanii.

„You For Me” to także dodatek do rosnącej dyskografii Rity, która w lutym tego roku wydała pełną bangerów EP-kę, przypadkowo zatytułowaną „Bang”. Teraz ma szansę na kolejny utwór pośród jej 13 hitów w pierwszej dziesiątce list przebojów – to wyczyn, którego nie dokonała żadna inna brytyjska artystka w historii.

Rita Ora jest uznaną na całym świecie piosenkarką i autorką tekstów. Ma na koncie kilka certyfikatów na polskim rynku. W 2021 roku wydała globalną kolaborację „Bang” z nominowanym do Grammy kazachskim DJ-em i producentem Imanbekiem. Napisana i wyprodukowana na Zoomie czteroutworowa EP-ka z udziałem Davida Guetty, Gunny i argentyńskiego rapera KHEA to mieszanka nowoczesnego popu, kultury klubowej lat 80. i 90. oraz wypełniającego parkiety house’u. Jest kontynuacją albumu „Phoenix”, który zgromadził ponad 4 miliardy streamów na całym świecie. Album zawiera legendarną już współpracę z Aviciim „Lonely Together”.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!