Aktualności

05-07-2021-13:47:51

Nietypowa historia gangsterska w nowym klipie Tomasza Makowieckiego

Udostępnij! Tweetnij!

Tomasz Makowiecki prezentuje klip do świetnie przyjętego singka „Bardziej niż zwykle”. W obrazku oglądamy nietuzinkową historię. W rolach głównych: artysta, jego nieustraszona ochroniarz, banda rzezimieszków i intrygująca saksofonistka.

Materiały prasowe

Od wydania albumu „Moizm”, który w środowisku muzyki alternatywnej jest już uważany za kultowy, minęło już osiem lat.

Tomasz Makowiecki tak mówi o najnowszym utworze „Bardziej niż zwykle”: – Zwłaszcza ostatni rok pokazał, że zmiany zawsze były i są nieuniknione. Trudno powiedzieć właściwie, czy ta piosenka jest rodzajem powrotu – czy jeśli pewne rzeczy wymagają większej ilości czasu, to są czymś oderwanym, zupełnie innym od tego, co nastąpiło wcześniej?

Zarówno piosenka, którą napisał Tomek Makowiecki wraz z Michałem Wiraszko, jak i klip wyreżyserowany przez Macieja Buchwalda, mówią o zmianach, innych spojrzeniach, które mogą zarówno przybliżać, jak i oddalać. Więc chyba jedyne co nam pozostało, to bycie otwartymi.

Tomasz Makowiecki - Bardziej Niż Zwykle

Listen to Bardziej Niż Zwykle by Tomasz Makowiecki.

więcej

W miniony weekend artysta zaprezentował premierowe wykonanie „Bardziej niż zwykle” w „Dzień Dobry TVN”:

Tomek Makowiecki wraca po 8 latach z nowym singlem. "Wszystko wywróciło się do góry nogami, przewartościowało"

Tomek Makowiecki to jeden z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzycznej. Po ośmioletniej przerwie wokalista wrócił z nowym singlem. Dlaczego kazał na siebie tyle czekać? Kiedy na rynku ukaże się jego najnowszy album? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

więcej


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: