Aktualności

23-07-2021-09:21:23

Niesamowita kolaboracja HVME, 24kGoldn i Quavo

Udostępnij! Tweetnij!

HVME pozostaje wierny rapowi. Tym razem prezentuje „Alright” z 24kGoldn i Quavo. Wibrujący singiel ma szansę stać się prawdziwym letnim hitem!

Materiały prasowe

HVME wzbił się na listy przebojów dzięki „Goosebumps”, nowej wersji piosenki Travisa Scotta z 2016 roku. Energiczny EDM flip amerykańskiego rapu osiągnął ponad 320 milionów streamów na całym świecie, w tym 60 milionów streamów w samych Niemczech. Travis Scott był tak zachwycony remiksem HVME, że artyści wspólnie nagrali remiks piosenki, do której dodano nowe zwrotki La Flame. W międzyczasie przeróbka HVME i wersja z Travisem Scottem zostały nagrodzone złotem w ponad 20 krajach, a nawet osiągnęły poziom platyny w 9 innych krajach. Utwór dotarł w Spotify do setki najczęściej odtwarzanych piosenek w Polsce.

Dzięki 24kGoldn i Quavo, HVME łączy dwie największe gwiazdy obecnej sceny rapu i R&B. Nowym albumem „Culture III” zespołu Migos, Quavo udowodnił, że Complex Magazine słusznie nazwał go jednym z najbardziej wpływowych artystów ostatniej dekady. Quavo ukształtował rap utworami takimi jak „Versace” czy „Bad and Boujee” pod względem dźwięku, flow i języka.

24kGoldn dokonał przełomu pod koniec 2019 roku swoim debiutanckim platynowym singlem „Valentino”, a następnie wydał hit z portorykańskim piosenkarzem i autorem tekstów iannem diorem – ich punkowo-rapową kolaborację „Mood”. Podobnie do Quavo, 24kGoldn odwrócił światowe listy przebojów i TikToka do góry nogami. Piosenka pozostawała na szczycie listy Billboard Hot 100 przez osiem tygodni, została odtworzona ponad 2 miliardy razy na całym świecie, zdobyła poczwórną platynę, pobiła rekord najczęściej odtwarzanej piosenki radiowej wszechczasów w ciągu tygodnia i została nazwana piosenką roku przez New York Times i magazyn Rolling Stone. Po oficjalnym remiksie z Justinem Bieberem i J Balvinem, nawiązał współpracę z litewskim DJ-em i producentem Dynoro w utworze „Monsters”, co po raz kolejny pokazało, że 24kGoldn czuje się swobodnie w praktycznie każdym gatunku.

„Alright”, topowa międzynarodowa współpraca trzech smakoszy rapu, R&B i EDM, nie jest w niczym gorsza: podobnie brzmiący utwór przeszedł do historii muzyki pop w Niemczech nie tak dawno temu. „Alright” to angielska interpretacja „Was du Liebe nennst” Bausy z 2017 roku. Wyprodukowana przez The Cratez x Jugglerz piosenka rapera z Bietigheim-Bissingen utrzymywała się na szczycie list przebojów singli przez dziewięć tygodni i była do tego czasu nie tylko najlepiej sprzedającym się rapowym singlem z ponad 1,4 miliona sprzedanych egzemplarzy, ale i pierwszym niemieckim rapowym utworem w historii, który zdobył diamentową nagrodę. „Raz świetna melodia, na zawsze pozostanie świetną melodią”, mówi 24kGoldn.

„«Goosebumps» było moją przepustką do pracy i życia moich marzeń”, opowiada HVME. „Utwór stał się powodem, dla którego uwierzyłem we wszystko, co niemożliwe. W «Alright» rozwijam się jako producent, próbując brzmień i stylów, które kocham. Cieszę się, że mogę podzielić się tym ze światem”. Koniecznie posłuchajcie!
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: 24GOLDN, HVME, QUAVO