Aktualności

28-07-2021-08:26:20

Dermot Kennedy z nowym singlem „Better Days”

Udostępnij! Tweetnij!

Światowy gwiazdor muzyki pop, Dermot Kennedy, prezentuje najnowszy singiel „Better Days”. To pierwszy premierowy materiał od czasu hitu „Giants”.

Materiały prasowe

„Better Days” to utwór pełen nadziei, której tak bardzo potrzebowaliśmy w ostatnich miesiącach. Dermot wyśpiewuje wersy pełne optymizmu. Za produkcję numeru odpowiada Dan Nigro, który pracował m.in. nad „drivers license” Olivii Rodrigo. „Better Days” wpada w ucho za sprawą chwytliwego refrenu. W utworze słyszymy też celtycki chór, który wyśpiewuje słowa „odwaga i spokój”. Kawałek z pewnością wpisze się w kanon ulubionych utworów koncertowych z repertuaru Dermota.

Kolosalny głos… Kennedy ma serce na wierzchu, a efekt jest powalający – The Guardian

OszałamiająceThe Times

Dermot Kennedy wyjaśnia: – „Better Days” to utwór o cierpliwości. Opowiada o wierze w lepsze jutro i tym, by nigdy nie tracić nadziei na lepsze dni, bez względu na to, jak trudno jest teraz. W czasach, kiedy ludzie są chronicznie zmartwieni i wyczerpani, byłoby doskonale, gdyby chociaż jedna osoba poczuła się lepiej po wysłuchaniu tej piosenki. Jako artysta czuję się w pewnym sensie odpowiedzialny za to, by poprawiać ludziom nastrój. Chociażby w taki sposób, że słuchając jej, pomyślą o kimś, kogo kochają. Albo po prostu przestaną myśleć o problemach przynajmniej na czas trwania utworu. W ten sposób chcę przyczynić się do tego, by dać komuś moment ukojenia. Lepsze dni nadejdą.

Dotychczas Dermot Kennedy zgromadził niemal 2,5 miliarda streamów na całym świecie, a na Spotify może liczyć na pond 15 mln słuchaczy miesięcznie. Od czasu wydania w 2019 albumu „Without Fear”, Dermot Kennedy jest jedną z najważniejszych gwiazd popu. W 2020 otrzymał nominację do nagrody BRIT w kategorii Najlepszy wokalista zagraniczny. Jego płytowy debiut pobił rekordy sprzedaży w rodzinnej Irlandii. Wydawnictwo przyniosło takie hity jak „Outnumbered” i „Power Over Me”. Kennedy zawojował listy przebojów również za sprawą wspólnego singla z Meduzą „Paradise”. źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!