Aktualności

30-07-2021-12:22:21

Hela Me Ry po sukcesie na festiwalu Szlakiem Bardów wydała nowy singiel

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

HELA ME RY - laureatka IV Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów - wydała nowy singiel. Utwór nosi tytuł "Cztery pory i ser". Jego wydawcą jest wytwórnia MTJ.


HELA ME RY to tak naprawdę Maria Helena Wądołowska. Jest piosenkarką, autorką tekstów i kompozytorką. Z wykształcenia - śpiewaczką operową i socjolożką. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pochodzi z Pruszkowa.


W swojej twórczości łączy elektroniczne brzmienie z motywem vintage. Jej piosenki mają charakter ironiczno-liryczny. Artystka poszukuje w nich żartobliwej formy opisu bezbrzeżnej żałości. Swoje teksty pisze o czymkolwiek i o wszystkim, co usiądzie jej na wątrobie. O toksycznej miłości, tęsknocie, telewizji, mediach społecznościowych, disco polo, wysokim czynszu, umowach śmieciowych, samotności, nudzie i wielu innych.


Jej nowy singiel nosi tytuł "Cztery pory i ser". HELA napisała do niego słowa oraz muzykę. Za produkcję był odpowiedzialny Andrzej Izdebski. Utwór został wydany w ramach nagrody regularnie przyznawanej przez wytwórnię MTJ podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Szlakiem Bardów. HELA ME RY jest laureatką czwartej edycji.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Hela Me Ry