Aktualności

30-07-2021-10:48:24

Nicky Jam romansuje z pokusą

Udostępnij! Tweetnij!

Nicky Jam, jeden z pionierów muzyki miejskiej, przedstawia nowy singiel „Miami”. To piosenka, która wyznacza granice pokusy w długotrwałym związku. Czy Nicky Jam potrafi się jej oprzeć?

Materiały prasowe

Związki są wielokrotnie wystawiane na próbę przez interwencje „stron trzecich”. „Miami” to jedna z tych historii, w której mężczyzna ma ochotę zdradzić swoją partnerkę. „Myślę, że wszyscy moi fani pokochają tę piosenkę. Opowiada o z życia wziętych doświadczeniach, które naprawdę mogą połączyć cię z publicznością. Niestety, złamane serca zdarzają się częściej niż szczęśliwe zakończenia”, mówi Nicky Jam.

Stworzonej przez producentów klasy A (DJ Luian, Mambo Kingz i Neneto), „Miami” towarzyszy oficjalny teledysk. To pełna emocji i jaskrawych barw bezprecedensowa produkcja audiowizualna przed obiektywem mistrza miejskich teledysków. Jessy Terrero nie przegapił okazji, aby pokazać najlepsze pejzaże Miami, od luksusowych balkonów z widokiem na ocean, aż po odważne ulice, na których toczące się nocne życie jest głównym bohaterem klipu.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: NICKY JAM