Aktualności

05-08-2021-10:29:02

Natalia Nykiel odebrała Fryderyka 2020 w kategorii Album Roku Elektronika

Udostępnij! Tweetnij!

W sieci singiel „P.R.I.D.E.” zapowiada kolejną płytę artystki.

Materiały prasowe

Podczas środowej Gali w Domu Kultury Krzemień w Szczecinie, rozdano statuetki w 21 kategoriach, które trafiły już do Artystów zeszłorocznych nagród Fryderyk 2020, dając przedsmak dzisiejszej Gali Muzyki Rozrywkowej i Jazzu Fryderyk 2021.

Minialbum „Origo” to wyjątkowo ważny krok w dyskografii Natalii Nykiel. Autorka wielokrotnie nagradzanych płyt „Lupus Electro” i „Discordia” wydała bez zapowiedzi mocną i bardzo emocjonalną EP-kę. „Origo” to zapis wewnętrznych przemian dziewczyny, która wyrusza w podróż do swoich korzeni. Za produkcję albumu odpowiada ponownie Michał Fox Król. Twórcami utworów są międzynarodowi artyści: Stevie Aiello (kierownik muzyczny zespołu Thirty Seconds To Mars, kompozytor m.in. „Dangerous Night” i „Hait To The Victor”), czy brytyjskie objawienie muzyki soul – Daley, który współpracował wcześniej m.in. z Pharrellem Williamsem.

Natomiast singiel „P.R.I.D.E.”, wydany w lipcu br. zapowiada najbardziej osobistą płytę w dorobku artystki. To zaledwie wycinek uniwersum koncepcyjnego albumu Natalii. Apetyt rośnie!


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!