Aktualności

05-08-2021-10:57:08

Sobel w najnowszym singlu Magiery

Udostępnij! Tweetnij!

Magiera zdradza kolejny singiel ze swojej nadchodzącej płyty “FEAT.”. Tym razem producentowi towarzyszy jeden z najbardziej obiecujących artystów młodego pokolenia – Sobel. Efektem ich współpracy jest wakacyjny utwór „Drobna zabawa”.

fot: Michał Mazurek

“Drobna zabawa” to szósty po „Całe życie uczą mnie kontroli”, „Balladce”, „Naszyjniku”, „Polityce” i „Na już” singiel promujący krążek „FEAT.” Teledysk do utworu zrealizował utalentowany Ngoc Hien Dinh.

“To kolejny już raz - inna historia, inna energia i odmienne muzyczne rewiry. Od początku przyświecała mi myśl, by ta płyta była zróżnicowana” - mówi o albumie “FEAT.” Magiera - “Chciałem też wyjść ze swojej strefy komfortu i zmierzyć się z takim rodzajem muzyki, którego wcześniej nie miałem okazji produkować… No ale sami powiedzcie - czy płyta producencka nie jest właśnie od tego, by takie marzenia spełnić?”. Producent zapewnia, że nigdy nie twierdził, że “FEAT.” będzie w stu procentach płytą hip-hopową: “Jeden procent zostawiłem sobie na totalne szaleństwo  i ,,Drobna zabawa” to jest właśnie to. Nie będzie ciężkich rozkmin czy hardcorowego klimatu. Będzie za to wakacyjnie, lekko i niezobowiązująco”.

Singiel “Drobna zabawa” jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Jednocześnie przypominamy, że na stronie: nowaplyta.pl/magiera dostępny jest preorder limitowanej edycji, który zawiera: dodatkowe numery, wlepy, autograf oraz specjalny dodatek, który ujawnimy już wkrótce! Nie zwlekajcie z zamówieniami, nakład prawie wyczerpany.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: magiera, sobel