Aktualności

09-08-2021-14:26:05

Adam Levine w dobrym nastroju z „Psim Patrolem”

Udostępnij! Tweetnij!

Adam Levine, wokalista Maroon 5, nagrał oficjalną piosenkę do „Psi Patrol: Film” – „Good Mood” jest już dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych.

Materiały prasowe

Adam Levine w rozmowie z „Entertainment Weekly” przyznał, że zgodził się nagrać piosenkę do „Psi Patrol: Film”, ponieważ chciał zostać bohaterem dzieciaków – swoich i nie tylko. Film w reżyserii Cala Brunkera trafi do polskich kin 3 września 2021.

Głosów w oryginalnej wersji użyczyli m.in. Iain Armitage, Marsai Martin, Ron Pardo, Yara Shahidi, Kim Kardashian West, Randall Park, Dax Shepard, Tyler Perry, Jimmy Kimmel oraz Will Brisbin

„Psi Patrol: Film” to pierwszy film fabularny o drużynie Psiego Patrolu. Przeciwnik drużyny – Humdinger, zostaje burmistrzem pobliskiego Miasta Przygód i zaczyna „swoje porządki”. Ryder i ulubione bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła wyzwaniu. Drużyna zyskuje nową sojuszniczkę, bystrą jamniczkę – Liberty. Uzbrojony w nowe, ekscytujące gadżety i sprzęt, Psi Patrol walczy o ocalenie mieszkańców miasta Przygód!

Humdinger jest zapatrzony w siebie, zarozumiały, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników psów ma plan, aby powstrzymać jego pomysły – wywrócenia miasta Przygód do góry nogami.

Serial „Psi Patrol” zadebiutował w 2013 roku w stacji Nickelodeon, stając się hitem na całym świecie. Obecnie emitowany jest w 160 krajach. Wśród jego fanów są: kanadyjski premier Justin Trudeau, Justin Timberlake, Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Dax Shepard i Kim Kardashian – oraz ich potomstwo.

– Serial ma wielkie zaufanie wśród rodziców i to zaufanie jest w pełni zasłużone – mówi Ramsey Naito, prezes działu animacji w Nickelodeon i dodaje: – „Psi Patrol” to jeden z najbardziej lubianych seriali dla dzieci. Bawi i jednocześnie uczy bycia dobrymi obywatelami poprzez pracę zespołową, lojalność i przyjaźń. Treść każdego odcinka jest ekscytująca i pokazuje urocze, milutkie, inteligentne, bohaterskie, i ambitne szczeniaki. To najlepsi przyjaciele dzieci.

Aby sprostać wymaganiom kinowym i zapewnić widzom nowe wrażenia, filmowcy zatrudnili reżysera Cala Brunkera. – Chcieliśmy, aby film dostarczył nową fabułę i jakość – dodaje Naito.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!