Aktualności

18-08-2021-17:36:24

Swoich urodzin Daria Zawiałow tak jeszcze nie świętowała! Artystka na billboardzie na Times Square w Nowym Jorku!

Udostępnij! Tweetnij!

Daria Zawiałow została wybrana przez Spotify jako artystka miesiąca ich globalnej kampanii EQUAL.

foto: P. Porębski

Rok 2021 zdecydowanie należy do Darii Zawiałow - wokalistka wydała w tym roku swój nowy album „Wojny i Noce” z takimi przebojami jak „Za krótki sen” nagrany wraz z Dawidem Podsiadło czy „Kaonashi”. Płyta od dwóch miesięcy, niezmiennie pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych albumów w Polsce.

Oprócz tego, wzięła udział drugi rok z rzędu w projekcie Męskie Granie, co zaowocowało hitem „I Ciebie też, bardzo”, który święci triumfy na wszystkich możliwych listach przebojów, a kilka dni temu podczas jednego z koncertów Orkiestry Męskiego Grania odebrała Podwójną Platynę za poprzedni album – „Helsinki”!

Dziś, w swoje 29. urodziny, Daria ma kolejny powód do świętowania! Wraz z kilkoma innymi artystkami z całego świata pojawiła się na billboardzie w centrum Nowego Jorku, na Times Square! To wyjątkowe wydarzenie powiązane jest z wybraniem przez Spotify Darię jako artystkę miesiąca EQUAL w kolejnej odsłonie ich globalnej inicjatywy.

Akcja ma na celu przeciwdziałanie nierówności płci w przemyśle muzycznym poprzez podkreślanie pracy artystek na całym świecie, poszerzenie zasobów i możliwości oraz zapewnienie długofalowej globalnej kampanii promocyjnej. Daria ze swoim anglojęzycznym „Hollow” znalazła się na specjalnie przygotowanej playliście programu, obok takich artystek jak Billie Eilish, Anne-Marie czy WILLOW.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!