Aktualności

23-08-2021-14:28:18

Niezwykłe brzmienie Go_A podbija świat!

Udostępnij! Tweetnij!

Jedno z objawień tegorocznej Eurowizji teraz pod skrzydłami Universal Music Polska.

Materiały prasowe

Go_A - SHUM

Listen to SHUM by Go_A.

więcej

Go_A to wehikuł czasu, który przenosi naszych przodków przez wieki, aż do Nowoczesnego Świata i daje im możliwość wypowiedzenia zapomnianych rzeczy. W utworach zespołu nowoczesne elektroniczne brzmienie łączy się z etnicznymi wokalami, ukraińskimi instrumentami folkowymi oraz niesamowitą energią koncertową. Ta mieszanka sprawia, że słuchacze wpadają w trans i czują się tak, jakby zyskali nowe życie. 

Grupa Go_A zyskała światowy rozgłos za sprawą Konkursu Eurowizji 2021, gdzie dzięki utworowi „SHUM” z miejsca stali się jednymi z faworytów bukmacherów. Ostatecznie zajęli w konkursie 5. miejsce, choć w głosowaniu publiczności zakończyli Eurowizję z imponującą drugą lokatą. 

„SHUM” w krótkim czasie wspiął się wysoko w wielu zagranicznych zestawieniach, włączając w to pierwsze miejsce na globalnej liście Spotify Viral Top 50. Utwór wciąż pozostaje na fali wznoszącej, a zespół ma w tej chwili prawie półtora miliona miesięcznych słuchaczy na samym Spotify!

Międzynarodowe zainteresowanie zapowiada nowy etap w karierze zespołu, jednak na rodzinnej Ukrainie o Go_A zrobiło się głośno już w 2016, po premierze singla „Vesnyanka”, za sprawą którego grupa wygrała konkurs „The Best Track in Ukraine”. Singiel stał się numerem jeden w najważniejszej ukraińskiej stacji dance KISSFM i nie schodził z podium przez 6 tygodni. W tym czasie zespół występował na wielu festiwalach w Ukrainie oraz w Polsce, Izraelu i Białorusi. Skład grupy tworzą wokalistka Kateryna Pavlenko, producent, klawiszowiec i perkusista Taras Shevchenko, multiinstrumentalista i wokalista Ihor Didenchuk oraz gitarzysta Ivan Hryhoriak. 

Teraz przed Go_A wiele nowych ekscytujących możliwości, w których swój udział będzie miał także Universal Music Polska.

Już wkrótce świetna okazja do usłyszenia Go_A na żywo. Zespół wystąpi na trzech koncertach w Polsce: 29 sierpnia w Poznaniu, 30 sierpnia w Warszawie i 31 sierpnia w Katowicach.

SOCIAL MEDIA 

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/go_a_band/?hl=en

FACEBOOK: https://www.facebook.com/GoAbandoriginal

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPkFbYejq7f8M7J1fIB1COA

SPOTIFY: https://open.spotify.com/artist/4kvCU3MzggM2piZCqvxj0x?si=PFgjBcVkQKCbpXGlukwPoA&dl_branch=1


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: GO_A