Aktualności

25-08-2021-12:50:37

The Killers z siódmym #1 na listach sprzedaży

Udostępnij! Tweetnij!

Najnowszy album The Killers, „Pressure Machine”, trafił na szczyt list sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Siódmy album zespołu jest także siódmym krążkiem, który zajął tak wysoką lokatę. To także siódmy album zespołu, który znalazł się w top 10 zestawienia najpopularniejszych albumów w USA.

foto: Danny Clinch

Siódmy album zespołu jest najbardziej refleksyjny, emocjonalny i kameralny w ich dorobku, do tego podszyty prawdziwym mrokiem
The Daily Telegraph *****

„Pressure Machine” to następca wydanego rok temu „Imploding The Machine”. Oba krążki zostały wyprodukowane przez Shawna Everetta oraz Jonathana Rado (Foxygen).

Kiedy pandemia COVID-19 zamknęła jakiekolwiek możliwości koncertowania oraz promowania albumu „Imploding The Mirage”, jak wspomina Brandon Flowers: – …wszystko się zatrzymało. I był to pierwszy raz od bardzo dawna, kiedy zetknąłem się z ciszą. Z tej ciszy powstał zalążek nowego albumu, pełnego piosenek, które w innych warunkach byłyby zbyt ciche i przeszłyby bez echa obok typowych dla The Killers głośnych numerów.

Od czasu debiutu w 2004 albumem „Hot Fuss”, The Killers sprzedało niemal 30 mln egzemplarzy albumów na całym świecie oraz występowali w ponad 50 krajach na sześciu kontynentach.

Media o „Pressure Machine”:

THE DAILY TELEGRAPH - ★★★★★

THE DAILY MAIL - ★★★★★

THE SUN - ★★★★★

THE GUARDIAN - ★★★★

THE TIMES - ★★★★

NME - ★★★★

DAILY STAR - ★★★★

THE LINE OF BEST FIT – (9/10)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!