Aktualności

27-08-2021-09:54:02

Weekendowe celebracje z Mufasą, Hypemanem i Dopamine

Udostępnij! Tweetnij!

Weekendowe celebracje z Mufasą, Hypemanem i Dopamine.

Materiały prasowe

Po ogromnym sukcesie viralowego singla „Friday” (pół miliarda streamów i status platynowej płyty!), ekscytujący duet Mufasa & Hypeman ponownie łączy siły z kolektywem DJ-ów i producentów Dopamine w nowym singlu „Weekend”.

Wydany w idealnym momencie, gotowy na ostatni letni weekend, zaraźliwy singiel „Weekend” wprowadza każdego w nastrój zabawy i oferuje odrobinę nostalgii dzięki przeróbce klasycznego popowego hitu Madonny „Holiday” z lat 80. Z produkcją i wokalem Dopamine, Hypeman & Mufasa ustalili program nie tylko na najbliższy weekend, ale i na wiele innych w przyszłości.

Mufasa tak wypowiada się o nowym singlu: „Chcieliśmy zrobić coś innego i oddać hołd Madonnie, jednak z naszym małym zwrotem akcji. Postanowiliśmy ogłosić weekend świątecznym wydarzeniem, bo kto nie lubi weekendu?”. Hypeman mówi natomiast: „Zawsze staramy się być lepsi niż poprzednio. Wiem, że właśnie się to udało. Tworzenie «Weekendu» było dla nas nie tylko zabawą, ale także wydawało się być bliskie słuchaczom z każdego zakątka świata”.

Wokalistka Dopamine, Sam Harper, dodaje: „Zdaje się, że to właściwy czas, aby przynieść światu radość, sprowadzając wszystkich z powrotem na parkiet. Ciężko pracowaliśmy, aby uchwycić tę energię w naszych nagraniach i nie możemy się doczekać reakcji wszystkich słuchaczy”. DJ Dopamine, Ethan Porte, mówi: „Nie mogę się doczekać, aż zacznę grać ten utwór w moich setach. Jeśli «Friday» jest warty uwagi, ludzie pokochają «Weekend»”.

Mufasa i Hypeman to niezwykły duet, który zdobył światową sławę po wydaniu kultowej viralowej adaptacji legendarnego remiksu MK do klubowego klasyka Nightcrawlers „Push the Feeling On”. Teledysk sprawił radość milionom ludzi na całym świecie podczas lockdownu i stał się natychmiastowym hitem na TikToku. Zyskał uznanie takich gwiazd jak Katy Perry, Kanye West czy Gordon Ramsay, torując drogę do wyzwania, w które zaangażowały się dziesiątki tysięcy osób.

Dopamine jest dziełem grupy wizjonerskich producentów muzycznych, którzy pod różnymi postaciami wyprodukowali multiplatynowe hity na całym świecie i zdominowali listy przebojów dzięki podnoszącym na duchu klubowym płytom tanecznym. W skład kolektywu DJ-ów i producentów wchodzi wokalistka Sam Harper, która nagrała wokale również do ostatniego wspólnego przeboju „Friday”.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , hypeman, mufasa