Aktualności

27-08-2021-09:53:47

blackbear zanurza się w niedoli

Udostępnij! Tweetnij!

blackbear prezentuje długo wyczekiwaną EP-kę „misery lake”!

Materiały prasowe

To wydane wcześniej single „u love u” z Tate McRae, „@ my worst” oraz 4 zupełnie nowe kawałki, które prezentują charakterystyczną dla artysty mieszankę szczerych tekstów, zaraźliwych bitów i ostrej produkcji.

Wydanie następuje po wielkim tygodniu dla blackbeara – twórca hitów zdobył swoją pierwszą nominację do MTV Video Music Award w kategorii Best Alternative, pojawił się na okładce Alternative Press i wyruszył w letnio-jesienną trasę koncertową z Maroon 5. Wcześniej współpracował przy ich nowym albumie „Jordi”, wystąpił w singlu „Echo” oraz był współautorem i współproducentem „Beautiful Mistakes”. Niedawno blackbear połączył siły z Kane Brownem przy singlu „Memory”, który zadebiutował na 9. miejscu i zdobył ponad 8 milionów streamów już w pierwszym tygodniu. Natychmiastowy hit pokazuje, dlaczego blackbear jest obecnie jednym z najbardziej rozchwytywanych artystów w branży

blackbear rozpoczął 2021 rok zdobywając nominacje do dwóch nagród Billboard Music Awards oraz dwóch nagród iHeartRadio Music Awards dla najlepszego nowego artysty muzyki pop i alternatywnej rockowej piosenki roku. W 2020 roku jego najwyższe umiejętności zostały podkreślone w wielu przebojowych utworach, gdy zdominował fale radiowe. Jego przebój „hot girl bummer” (który w USA pokrył się trzykrotną platyną) znalazł się na szczycie list przebojów w ponad 25 krajach. Swoje umiejętności w tworzeniu hitów wniósł także do licznych kooperacji. Warto wspomnieć chociażby o jego udziale na „my ex’s best friend” z Machine Gun Kelly i „Monsters” z All Time Low, z których oba spędziły kilka tygodni na pierwszym miejscu w amerykańskim radiu. Jego najnowszy album, „everything means nothing”, zebrał dotąd ponad miliard streamów. Artysta może się również pochwalić ponad 25,8 milionem słuchaczy miesięcznie na Spotify.

Odkąd po raz pierwszy pojawił się na scenie w połowie 2010 roku, blackbear nieustannie przeciwstawiał się wszelkim oczekiwaniom, bez wysiłku mieszając swój satyryczny humor i odświeżająco szczerą semantykę z głęboko płynącymi emocjami. Dostarczając skandalicznie chwytliwą hybrydę popu, hip-hopu i alternatywnego R&B, artysta z Los Angeles wydał pięć albumów studyjnych w ciągu zaledwie sześciu lat, w tym „ANONYMOUS” z 2019 roku oraz „everything means nothing” w 2020 roku. Artysta współpracował również z takimi artystami jak Pharrell Williams i Linkin Park, a swoje umiejętności tekściarskie wniósł do sześciokrotnie platynowego singla Justina Biebera „Boyfriend” (2012). W swojej niezachwianej szczerości w stosunku do własnych demonów i depresji, blackbear tworzy potężne poczucie solidarności – ostatecznie posuwając się naprzód ze swoją długoletnią misją „inspirowania wszystkich, by nie przepraszali za to, kim są”.

Lista utworów „misery lake”:

1. “alone in a room full of people”

2. “@ my worst”

3. “u love u” ft. tate mcrae

4. “ghost town” ft. sasha alex sloan

5. “imu” ft. travis barker

6. “bad day”


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: blackbear