Aktualności

27-08-2021-09:54:07

Purple Disco Machine uderza dawką dopaminy

Udostępnij! Tweetnij!

Purple Disco Machine kontynuuje swój nowatorski dorobek! Po wydaniu czterech singli („Hypnotized”, „Exotica”, „Fireworks” i „Playbox”) renomowany producent z Drezna dostarcza „Dopamine”, piąty i ostatni przedsmak nadchodzącego albumu „Exotica”, który ukaże się 15 października.

Materiały prasowe

Tym razem Purple Disco Machine połączył siły z mieszkającą w Londynie holenderską piosenkarką i autorką tekstów Eyelar. Do tej pory artystka współpracowała między innymi z Charli XCX, Little Mix, Demi Lovato, Bastille i Davidem Guettą. „Dopamine” to harmonijne połączenie popowej wrażliwości Eyelar oraz charakterystycznych linii basu Purple Disco Machine i jego ogólnego funku.

Znany już na całym świecie producent, podstawa sceny muzyki tanecznej od 2011 roku, Purple Disco Machine szybko stał się powszechnie znany dzięki sukcesowi jego międzynarodowych hitów, między innymi „Hypnotized” z Sophie and the Giants, a ostatnio i „Fireworks” (feat. Moss Kena & The Knocks).

Utwór „Hypnotized” stał się światowym hymnem, został odtworzony ponad 250 milionów razy, a w Polsce, Szwajcarii i we Włoszech zyskał potrójną platynę. Beztroski styl „Fireworks” szybko przyciągnął ponad 35 milionów streamów dominując radia w całej Europie, w tym trafiając na 1. miejsce na listach przebojów na antenie we Włoszech i Niemczech. Utwór dotarł też do 5. miejsca najpopularniejszy singli w polskim radiu!

Purple Disco Machine wciąż utrzymuje się na drugim miejscu artystów wszechczasów w Beatport z miliardem strumieni i ponad 9 milionami słuchaczy miesięcznie na Spotify. Purple Disco Machine na każdym kroku wprowadza innowacje i udoskonalenia – z szeregiem godnych uwagi remiksów dla Dua Lipy, Lady Gagi i Ariany Grande, Marka Ronsona, Foals, Calvina Harrisa, Fatboy Slima, Sir Eltona Johna, Royal Blood, Duke Dumont oraz Diplo & SIDEPIECE, w połączeniu z własnymi dominującymi „Body Funk”, „Dished (Male Stripper)” i „Devil In Me” (feat. Duane Harden & Joe Killington) z jego debiutanckiego albumu „Soulmatic”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!