Aktualności

27-08-2021-10:45:10

Liam Payne przywraca słońce

Udostępnij! Tweetnij!

Liam Payne prezentuje nowy singiel zatytułowany „Sunshine”. Piosenka trafiła na soundtrack do filmu „Ron Usterka”, którego polska premiera zaplanowana jest na 22 października 2021.

Materiały prasowe

Liam Payne zapowiadał utwór przed premierą na swoim TikToku.

„Ron usterka” wytwórni 20th Century Studios i Locksmith Animation to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty i Rona, jego nowego, chodzącego i mówiącego robota, który ma być jego „Najlepszym przyjacielem z pudełka”. Przezabawne awarie Rona, rozgrywające się na tle ery mediów społecznościowych, wprowadzają ich w pełną akcji podróż, w której chłopiec i robot odkryją prawdziwą przyjaźń. Film jest wyreżyserowany przez weterana studia Pixar, Jean-Philippe Vine'a oraz współzałożycielkę Locksmith Sarah Smith. Scenariusz został napisany przez Petera Baynhama. W oryginalnej wersji filmu głosów użyczyli Zach Galifianakis, Jack Dylan Grazer, Olivia Colman, Ed Helms, Justice Smith, Rob Delaney, Kylie Cantrall, Ricardo Hurtado, Marcus Scribner oraz Thomas Barbusca. Również Liam Payne pojawia się w obsadzie.

- Jestem wielkim fanem Disneya, dlatego praca na planie „Rona usterki” i możliwość nagrania piosenki były spełnieniem marzeń. Nie mogę się doczekać, aż będziecie mogli usłyszeć „Sunshine” i zobaczyć film! – mówi Liam Payne.

Liam Payne ma na koncie ponad 23 mln sprzedanych singli i ponad 3 mln albumów solowych od czasów One Direction. Jego debiutancki album „LP1” ukazał się w grudniu 2019, na który trafiły hity „Strip That Down”, „Polaroid” i „Familiar”. Łączna liczba streamów jego katalogu wynosi 5,1 miliarda.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: LIAM PAYNE