Aktualności

30-08-2021-11:06:01

Sigrid z nowym singlem „Buring Bridges”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Sigrid tak opowiada o utworze: – „Burning Bridges” zostało zainspirowane ciężkimi rzeczami, przez które musiałam przejść. Opowiada o punkcie w związku, w którym musisz powiedzieć: „wiesz co, po prostu to skończmy”. Ten moment, gdy myślisz, że starczy i potrzebujesz przerwy na oczyszczenie.

Utwór Sigrid „Home To You” ilustrował montaż podsumowujący olimpiadę w BBC, dzięki czemu trafił na #2 miejsce iTunes w UK. „Burning Bridges” zadebiutowało w audycji Charlie XCX i jest następcą świetnie przyjętego singla „Mirrors” (BBC Radio 1 i Capital – rotacja A).

Sigrid zyskała rozgłos za sprawą EP-ki „Don’t Kill My Vibe”, a także triumfu w prestiżowym plebiscycie BBC Sound of 2018. W marcu 2019 ukazał się jej debiutancki album „Sucker Punch”.

W trakcie pandemii artystka przeszła kryzys tożsamościowy: – Najważniejsza rzecz w moim życiu, czyli występowanie na koncertach, zostało mi odebrane. Zaczęłam się zastanawiać, kim właściwie jestem bez muzyki? Buduję swoje poczucie wartości nie tylko na pracy, ale kim jestem bez mojej pracy? Pandemiczny czas upewnił mnie w przekonaniu, że nie chcę robić niczego innego. Chcę śpiewać i tworzyć muzykę do końca mojego życia.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sigrid