Aktualności

10-09-2021-10:02:22

Magiera nie zwalnia tempa i prezentuje nowy singiel.

Udostępnij! Tweetnij!

Krążek „FEAT.” już za tydzień w sklepach!

Materiały prasowe

Niespełna miesiąc po premierze „Drobnej zabawy”, która z miejsca wpadła na czołowe miejsca różnego rodzaju list przebojów (YouTube, Spotify) wrocławski producent serwuje swoim fanom singiel z prawdziwym undergroundowym sznytem. „Magiera.lnk.to/Powietrze" title="">Powietrze”, to utwór w którym gościnnie pojawiają się Koneser oraz DJ BRK.

Jak tłumaczy producent: „Gdy po raz pierwszy zobaczyłem Konesera na YouTube , pomyślałem, że to niezły pogrzaniec, trochę wariat, ale…chwilę później dotarło do mnie, że to jest człowiek wyjątkowy, nietuzinkowy- taki, wiecie, prawdziwy  Artysta. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się zrobić razem numer. Uprzedzam, to nie będzie mainstreamowy kawałek. Znajdziecie tu za to kawałek Grudziądza, kawałek podziemia i kawał dobrego rapu. Zapraszam na premierę Wszystkich Koneserów dobrego rapu✌️”

Premiera pierwszej płyty producenckiej Magiery – „FEAT.” zaplanowana jest na 17.09. Ostatnie sztuki limitowanej wersji albumu (wzbogaconej o dodatkowy krążek muzyczny i wlepki) dostępne są na stronie https://nowaplyta.pl/magiera 


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: magiera