Aktualności

10-09-2021-10:21:35

„Back From The Edge” Jamesa Arthura na podwójnym winylu!

Udostępnij! Tweetnij!

Niespodzianka dla fanów Jamesa Arthura – z okazji 5. rocznicy premiery, album „Back From The Edge” ukaże się na podwójnym winylu już 29 października!

Materiały prasowe

Zamów winyl „Back From The Edge” w przedsprzedaży.

Na winylowym wydaniu znajdzie się cały album „Back From The Edge”, a jako bonus została dodana akustyczna wersja utworu „Train Wreck”. Piosenka w mijających tygodniach stała się popularna dzięki platformie Tik Tok, w Anglii pokryła się złotem, a w Stanach Zjednoczonych platyną. Do dzisiaj w serwisach digitalowych ma ponad 480 milionów streamów.

„Back From The Edge” był niesamowitym sukcesem, na całym świecie album sprzedał się w ponad 3,9 miliona egzemplarzy. James Arthur otrzymał poczwórną platynową płytę za sprzedaż albumu w Indiach, potrójną platynę w Norwergii, Szwecji, Indonezji, Filipinach, Bliskim Wschodzie, podwójną platynę w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kanadzie, Czechach, Dani, Turcji, Australii, Korei, Malezji, Singapurze oraz platynę w Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Belgii, Węgrzech, Polsce, Rosji, Nowej Zelandii, Tajlandii i Tajwanie.

James Arthur sprzedał do dnia dzisiejszego ponad 30 milionów egzemplarzy płyt, wydając do tej pory trzy świetnie przyjęte przez fanów i krytyków muzycznych albumy: „James Arthur”, „Back From The Edge” oraz „YOU”. Ma na swoim koncie 2 mega przeboje, a kilka miesięcy temu wydał kolaborację z Sigalą – utwór „Lasting Lover”.

James niedawno podpisał nowy kontrakt płytowy z Columbia Records i zapowiedział premierę swojego nowego studyjnego albumu „It’ll All Make Sense In The End”, który ukaże się 5 listopada.

Ten album zawiera tylko takie dźwięki, o których myślałem od pierwszego dnia jego tworzenia. Już na początku brzmiał jak prawdziwy album, pełen ciężkiej pracy. Po raz pierwszy nagrałem płytę w jednym miejscu i można to usłyszeć w jego zawartości. Jest coś naprawdę wygodnego i komfortowego w pracy we własnym domu z wybraną grupą ludzi – mogłem być bardziej twórczy niż kiedykolwiek”.

Tracklista:

1. Back from the Edge
2. Say You Won't Let Go
3. Prisoner
4. Can I Be Him
5. I Am
6. Train Wreck
7. Safe Inside
8. Sober
9. Phoenix
10. Let Me Love the Lonely
11. Sermon
12. Remember Who I Was
13. Finally
14. Train Wreck (Acoustic)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!