Aktualności

17-09-2021-08:31:45

Gigi D'Agostino porywa do tańca. Marnik i Luca Noise gościnnie w „One More Dance”

Udostępnij! Tweetnij!

Włoska ikona sceny dance, Gigi D'Agostino, wraca z nowym klubowym hymnem, na który czekali imprezowicze na całym świecie.

Materiały prasowe

Świętując koniec lata, Gigi D'Agostino połączył siły ze swymi rodakami - duetem Marnik i Lucą Noise'em. Efektem kooperacji jest nowy kultowy utwór „One More Dance”.

„One More Dance” to wyraz miłości do całonocnych tańców, które łączą ludzi. Tańczmy, gdziekolwiek jesteśmy, bez względu na to, czy muzyka gra. Kiedy zachodzi słońce, kiedy słońce wschodzi, gdy pada deszcz i po prostu kiedy i gdzie tylko chcemy. Tańczmy, by cofnąć się w czasie do wspaniałych wspomnień i by stworzyć wiele nowych jeszcze wspanialszych. Taniec jest niczym wehikuł czasu, który potrafi przenieść nas do miejsc, gdzie byliśmy z najbliższymi, gdzie przeżywaliśmy najpiękniejsze chwile.

Klubowej trójcy przewodzi Gigi D'Agostino, którego charakterystyczna twórczość to unikatowa mieszanka muzyki dance i pop, od której nie sposób się uwolnić!

Duet Marnik i Lucą Noise'em – to jedni z najgorętszych wykonawców na włoskiej scenie. Luca Noise, którego sety porywają tłumy, współpracował z D'Agostino już wcześniej, przygotowując remiksy jego utworów. Marnik to natomiast sensacja na włoskiej scenie i jeden z najbardziej obiecujących duetów, który podbija listy przebojów i daje elektryzujące sety. Emanuele i Alessandro, inspirując się italo-disco, zachwycili tłumy takimi porywającymi melodiami jak „Gam Gam” i „Up & Down” (ponad 50 milionów streamów).


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!