Aktualności

20-09-2021-09:55:10

Posłuchaj „Beautiful Mind” – hymn na koniec lata od Wankelmuta i Money For Nothing

Udostępnij! Tweetnij!

Utalentowany DJ i producent Wankelmut nie zważa na pory roku i w drugiej połowie września przedstawia wakacyjnym hymn „Beautiful Mind” zrealizowanym we współpracy z Money For Nothing.

Materiały prasowe

Każdy ma osobę, o której myśli dzień i noc. Dokładnie takim uczuciem Wankelmutem i Money For Nothing darzą wprost stworzone do tańca deep house'owe brzmienia, z których przygotowali hit na koniec lata. Nowy numer bez wątpienia zrobi ważnie nie tylko na fanach, ale i innych DJ-ach, a co najważniejsze sprawi, że znów zechcecie tańczyć.

Siła Wankelmuta są harmonie, które tworzy, łącząc unikatowe głosy z mroczną, house'ową produkcją. Jego nowa piosenka wpada w ucho od pierwszego dźwięku i nie pozwala się uwolnić do samego końca. Dodajmy do tego klubowe elementy, a otrzymamy elektryzujący, taneczny numer z porywającym bitem zderzonym ze wspaniałym wokalem i mocnym basem. Nad „Beautiful Mind” Wankelmut pracował wyjątkowo długo, ale i jest wyjątkowo dumny z efektów.

- Zajmowałem się „Beautiful Mind” w swoim berlińskim studiu przez cały 2021 roku i bardzo się cieszę, że singiel w końcu ujrzy światło dzienne - mówi Wankelmut. - Jestem bardzo dumny, że miałem okazję współpracować z tak wziętym autorem piosenek jak Ben Harrison, dzięki któremu powstała tak wspaniała piosenka.

Jacob Dilssner, lepiej znany jako Wankelmut, to uznany niemiecku muzyk, który od siedmiu lat wydaje swoje nagrania, nie pozostawiając wątpliwości, że jest unikatowym talentem na scenie muzyki tanecznej. W 2012 roku Wankelmut odniósł sukces za sprawą remiksu piosenki „One Day”/ „Reckoning Song” Asafa Avidana, który utorował mu dalszą drogę. W kolejnym roku razem z australijską wokalistką i songwriterką Emmą Louise wydał wspólną piosenkę „My Head is a Jungle”. Singiel, który dotarł do top 20 list przebojów w Europie , był kolejnym punktem zwrotnym w karierze Wankelmuta. Numer doczekał się nawet remiksu, który przygotował MK - legenda house'u z Detroit.

„Beautiful Mind” to już piąte nagranie Wankelmuta w tym roku, po remiksie „In My Feelings” Henriego Purnella i Gii Koki oraz pełnym pozytywnej energii hymnie „Rouge”. Ponadto niemiecki DJ wydał „Lost In A Moment” oraz „Oh Love” z Lucasem Estradą i Nobody Cares. Dzięki tym piosenkom specjalista od tropical house'u przekroczył milion streamów. Dilssner może również pochwalić się 2,5 milionem słuchaczy miesięcznie na Spotify oraz emitowaną od blisko 4 lat audycją radiową w jednej z najbardziej wpływowych niemieckich rozgłośni WDR 1Live.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: WANKELMUT