Aktualności

20-09-2021-09:56:50

Area21 przedstawia singiel i klip „Followers”

Udostępnij! Tweetnij!

Duet Area21 opublikował nową piosenkę „Followers” wraz z towarzyszącym jej teledyskiem. Jednocześnie muzycy zapowiedzieli premierę debiutanckiego albumu, który ukaże się 12 listopada.

Materiały prasowe

Oficjalne ogłoszenie miało miejsce podczas występu na festiwalu iHeartRadio Music Festival w Las Vegas. Na płycie znajdą się znane już single „La La La”, „Pogo”, „Mona Lisa”, „Lovin’ Every Minute” oraz najświeższy „Followers”.

Nowy utwór, którego bohaterami ponownie są kosmici znani jako M i M, opowiada o korzyściach, jakie niesie ze sobą prawdziwe życie, a nie to podkoloryzowane w rozmaitych urządzeniach. Animowany klip stanowi dopełnienie piosenki, pokazując, jaką presję niesienie ze sobą życie w mediach społecznościowych. Wideo jednocześnie zachęca, by cieszyć się światem, który mamy wokół siebie.

W poprzednim singlu „Lovin' Every Minute” M i M podkreślali, jak ważne są relacje międzyludzkie, co tylko dowodzi, że ci kosmiczni podróżnicy mają dla ludzi ważne przesłanie.

Odkąd w kwietniu Area21 wydali nową muzykę zgromadzili 30 milionów streamów i przyciągnęli 42 miliony fanów w mediach społecznościowych.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: AREA21