Aktualności

24-09-2021-09:51:43

Majestic i Nightcrawlers łączą siły na nowym singlu „Losing My Mind”

Udostępnij! Tweetnij!

Tytani muzyki tanecznej, Majestic i Nightcrawlers, połączyli niedawno siły w utworze „Losing My Mind”. Współpraca dwóch mistrzów sceny posiada wszystkie atrybuty niezbędne, aby stać się definiującym utworem roku.

Materiały prasowe

Skupiony wokół uwodzicielskiego house’u, wysublimowanych smyczków i gładkiego wokalu Johna Reida z Nightcrawlers, „Losing My Mind” to klubowy utwór z poważnym crossoverem. To następny hit po „Rasputin”, viralowym przeobrażeniu klasyka Boney M przez Majestic, który zgromadził ponad 200 milionów streamów na całym świecie i wspiął się na 11. miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Zakazany w Polsce w czasach PRL utwór podrasowany przez Majestic osiągnął platynę w całej Europie i Ameryce Południowej, jednocześnie zdobywając złote certyfikaty we Francji, Norwegii, Australii, Belgii, Włoszech, Finlandii i Wielkiej Brytanii.

Wkraczając w wiele gatunków muzyki tanecznej, od UK garage i house po D&B i dubstep, Majestic występował z takimi gwiazdami, jak Sigma, DJ EZ, MJ Cole, Judge Jules i Laidback Luke. Był pionierem zupełnie nowej hybrydy koncertowo-rave’owej znanej jako LIMITLESS, sprzedając pięć koncertów w Londynie, a także zabierając ją na kultowe BCM na Majorce, na Ibizę i Kretę. Do tej pory Majestic przerabiał utwory między innymi Craiga Davida, Preditah oraz Kaskade.

Projekt stworzony przez DJ-a, producenta i wokalistę z Glasgow, Johna Reida, Nightcrawlers jest najbardziej znany z klasyka lat 90. – „Push The Feeling On”, utworu, który osiągnął 3. miejsce na brytyjskiej liście przebojów singli w 1995 roku. W tym roku Riton, Mufasa i Hypeman wydali „Friday”, nową wersję utworu, który pokrył się platyną, osiągnął 4. miejsce oraz zgromadził 500 milionów streamów i 100 milionów wyświetleń wideo. Poza zdolnościami produkcyjnymi, Reid pisał także dla niektórych z największych artystów na świecie, w tym Tiny Turner, Roda Stewarta czy Leony Lewis.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!