Aktualności

01-10-2021-09:44:04

Diplo, Paul Woolford, Kareen Lomax i wspólne obietnice

Udostępnij! Tweetnij!

Niepowtarzalny Diplo powraca z wszechobecną siłą muzyki tanecznej Paulem Woolfordem oraz wschodzącą piosenkarką i autorką tekstów Kareen Lomax w nowym hymnie „Promises” wydanym nakładem wytwórni Diplo (Higher Ground). To następna już współpraca tria po platynowym hicie „Looking for Me”.

Materiały prasowe

„Promises” zapowiada się porywającymi akordami fortepianu i wzniosłym wokalem Kareen. To prawdziwie afirmujący życie gospelowy house jam. Utwór został nagrany w różnych lokalizacjach na całym świecie, w tym w studiu Diplo w Los Angeles, kompleksie studyjnym Real World Petera Gabriela w Bath i, wreszcie, w kultowej londyńskiej Abbey Road, gdzie artystom towarzyszył chór gospel The Spirituals.

Najnowszy singiel „Promises” to następca sukcesu pierwszego platynowego wspólnego hitu „Looking For Me”, utworu, który osiągnął 4. miejsce na brytyjskiej liście singli, spędził trzy tygodnie w „Top 5” i cztery tygodnie w „Top 10” oraz zgromadził do tej pory ponad 200 milionów streamów. Singiel osiągnął także złoto w Australii

Urodzony jako Thomas Wesley Pentz, Diplo jest jedną z najbardziej dynamicznych sił współczesnej muzyki. Jest legendą samą w sobie, członkiem kultowego Major Lazer, jednej trzeciej LSD – psychodelicznej grupy z Sią i Labrinth (3 miliardy odtworzeń debiutanckiego albumu) i połową duetu Silk City z Markiem Ronsonem, którego platynowy singiel „Electricity” z Dua Lipą znalazł się na szczycie list przebojów na całym świecie i wygrał Grammy. Pionierska wytwórnia Diplo, Higher Ground, założona w 2019, zawiera niedawno wydane single „Don’t Be Afraid” z Damianem Lazarusem i Jungle oraz „One By One” z Elderbrook i Andhim. Diplo ma na koncie trzy 1. miejsca, współpracę z SIDEPIECE „On My Mind”, „Looking For Me” i „Turn Back Time” z Sonnym Foderą. Dziesięciokrotnie nominowany do Grammy artysta współpracował również z takimi megagwiazdami, jak Beyoncé, Madonna, The Weeknd i Bad Bunny.

Legendarny DJ i producent, Paul Woolford przez całe życie na nowo definiował i odkrywał wszystkie formy muzyki tanecznej. Obecnie płynie na fali sukcesu i cieszy się najbardziej udanym okresem w jego karierze, dlatego usłyszeć go można zarówno w klubie, na festiwalu, jak i na wybiegu czy w kinie – to tylko jeden z wielu efektów jego międzykulturowego zaangażowania. Pracował z fascynującą gamą artystów, twórców i marek popkultury, w tym z Virgil Abloh, New Order, Fendi, Depeche Mode, Givenchy, Dua Lipą, Chemical Brothers czy François Kevorkian. Oprócz muzyki, którą wydaje pod własnym nazwiskiem, tworzy pod pseudonimem Special Request eksperymentując z bardziej undergroundowym brzmieniem.

Dorastając w otoczeniu eklektycznej mieszanki muzyki inspirowanej jej otoczeniem i bliskimi, Kareen Lomax po raz pierwszy zrobiła zamieszanie swoim utworem „Melatonin”, a następnie pisała między innymi dla Maroon 5. Jej nowy projekt „Hard Feelings” jest czymś w rodzaju powrotu do domu dla Kareen, która wcześniej była rozczarowana zarówno branżą, jak i osobistymi relacjami.

„Promises” to coś więcej niż kontynuacja „Looking for Me” – to demonstracja synergii prawdziwej współpracy doprowadzonej do logicznego zakończenia, gdy trójka wielkich artystów  spotyka się przy jednym stole.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: diplo