Aktualności

08-10-2021-10:47:41

Sokół – „Płaczemy pięścią w stół” premiera singla i teledysku album „NIC” już za miesiąc

Udostępnij! Tweetnij!

Wojtek Sokół przedstawia kolejny singiel z nadchodzącego solowego albumu “NIC”. Premiera coraz bliżej – 12 listopada.

Materiały prasowe

“Płaczemy pięścią w stół” to czwarty po “Cześć”, “Jednorożcu” i “Batonikach” utwór z nowej płyty. Jak udowadniają kolejne prezentowane utwory “NIC” będzie różnorodne i zaskakujące. Wojtek Sokół, od zawsze nieszablonowy i wymykający się jednoznacznemu kategoryzowaniu, mimo, że obecny od lat na polskiej scenie rapowej zaprezentuje dopiero drugi solowy album. O “NIC” nie chce mówić za dużo, przez co apetyt fanów z każdym kolejnym singlem rośnie.

"Płaczemy pięścią w stół" z bitem Whølelife towarzyszy klip, za którym stoi krakowska ekipa HDSCVM. Przygotowany z rozmachem wizualnym teledysk rozgrywa się między mrokiem ulicy a muzealnymi wnętrzami pełnymi sztuki. Złowieszczość otaczającej rzeczywistości przeciwstawiona jest doświadczaniu życia w pełni. Z mocnego głosu kolektywnego „my” wybrzmiewa siła wspólnoty i przeżywania. Razem, całymi sobą.

Premiera nowego albumu planowana jest na 12 listopada. Debiut Sokoła z 2019 roku był wydarzeniem muzycznym roku, zdobywając status potrójnej platynowej płyty, a łącznie z singlami – aż 17 platynowych płyt. Na stronie prosto.com/sokol-nic.html można zamawiać płytę w dwóch wersjach w preorderze.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sokół