Aktualności

11-10-2021-09:19:49

Melancholijny banger od Glockenbach

Udostępnij! Tweetnij!

Glockenbach przedstawiają nowy dance-popowy hymn „Brooklyn”. W pełnym tęsknoty utworze słyszymy wspaniały głos ClockClock.

foto: Annika Yanura

Po sukcesie piosenek „Redlight” feat. ClockClock i „Dancing In The Dirt” feat. Mougleta, producencki kolektyw Glockenbach wraca z kolejnym przebojowym numerem. Opowieść o wspólnych letnich nocach spędzonych na brooklyńskim dachu nie pozostawia wątpliwości, że Glockenbach są jednymi z najbardziej ekscytujących popowo-elektronicznych twórców z Niemiec.

Dla Glockenbach najważniejsza jest muzyka, dlatego niezmiennie ukrywają swą tożsamość. Wiadomo jednak, że są producentami, artystami, czarodziejami bitu i brzmienia, innowatorami, a przede wszystkim autorami znakomitych historii.

Podczas gdy „Dancing in the Dirt” to opowieść o rozpadzie związku, „Redlight” mówi o magicznej chwili, która uruchamia lawinę emocji. Pierwsza z piosenek doczekała się 10 milionów streamów, druga ma trzykrotnie wyższy wynik. Obydwie świetnie radzą sobie na niemieckich listach radiowych oraz w zestawieniach Spotify. Singiel „Redlight” zdobył też serca słuchaczy z Polski, Rosji, Włoch, Szwecji czy krajów Beneluksu. Teraz na podbój list przebojów Glockenbach wystawiają „Brooklyn”.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!