Aktualności

13-10-2021-11:05:52

Jeremy Zucker zagra w Polsce po raz pierwszy

Udostępnij! Tweetnij!

Odtworzenia jego utworów w serwisach streamingowych liczone są w miliardach, a megahity „comethru”, „all the kids are depressed” czy „you were good to me” z miejsca zachwyciły słuchaczki i słuchaczy na całym świecie.

Materiały prasowe

Jeremy Zucker to absolutna rewelacja ostatnich lat i przyszłość światowej muzyki pop. Amerykański artysta 30 marca zagra w klubie Proxima swój pierwszy polski koncert, a bilety na to wydarzenie wejdą do sprzedaży już 15 października.

Gdy w 2018 roku Jeremy Zucker oczarował świat swoim „comethru”, komponował jeszcze utwory w rodzinnej sypialni w New Jersey i nie przypuszczał, jak głęboko trafi do serc swoich odbiorców. Trzy lata później Zucker ma już na koncie wyprzedaną, światową trasę koncertową, miliardy odsłuchów swoich albumów, występy na największych festiwalach i uznanie wpływowych magazynów muzycznych. Dosłownie kilkanaście dni temu, 1 października ukazał się jego drugi album zatytułowany „CRUSHER”, który jest kolejnym milowym krokiem w karierze Jeremy’ego.

Dojrzały album potwierdza niesamowite zdolności kompozytorskie Zuckera, ale też wnosi nową energię do jego twórczość. Słychać to zwłaszcza w singlach promujących krążek, czyli „18”, „HONEST” i „Therapist”. Promocji płyty towarzyszy wielka, światowa trasa koncertowa, która zahaczy również o Polskę. Będzie to pierwsza okazja do usłyszenia Jeremy’ego Zuckera na żywo w naszym kraju!

Jeremy Zucker wystąpi 30 marca w klubie Proxima w Warszawie. Bilety w cenie 89 złotych będą dostępne już od 15 października na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!