Aktualności

18-10-2021-11:47:39

Chelsea Cutler wydała drugą płytę „When I Close My Eyes”

Udostępnij! Tweetnij!

Chelsea Cutler, nagradzana platynowymi płytami wokalistka, autorka piosenek i producentka, wydała swój drugi album „When I Close My Eyes”.

Materiały prasowe

Składającą się z 13 utworów płytę - napisaną przez Chelsea z pomocą kilku artystów i producentów - promuje singiel „Forever”.

- Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z wami swym drugim albumem „When I Close My Eyes” - komentuje artystka. - Praca nad muzyką sprawiła mi wielką radość i mam nadzieję, że tyle samo radości będą mieli wszyscy, którzy zechcą posłuchać tego materiału.

Na płycie znajdziemy pełną gamę emocji i nastrojów - zauroczenie, wątpliwość, niepokój, szczęście, nadzieję, a wszystko to ubrane w pieczołowicie dobraną przez Chelsea dźwiękową oprawę.

Na „When I Close My Eyes” trafiły wcześniej znane single „Devil On My Shoulder”, „Calling All Angels” feat. Quinn XCII, „You Can Have It” i „Walking Away”. Łącznie piosenki zgromadziły ponad 15 milionów streamów na Spotify.

Chelsea Cutler gotowa jest na kolejny rozdział w swojej karierze po znakomicie przyjętym, debiutanckim albumie „How To Be Human” z 2020 roku. W 2021 roku artystka wydała EP-kę „brent ii” z Jeremym Zuckerem, a także zrealizowała inne kooperacje, w tym „Stay Next To Me” Quinnem XCII, „Little Things” z Louisem The Child i Quinnem XCII, „Crying Over You” z The Band CAMINO oraz „Crazier Things” z Noah Kahanem.

Lista utworów „When I Close My Eyes”:

1. Forever

2. Calling All Angels feat. Quinn XCII

3. Easy

4. Devil On My Shoulder

5. When I Close My Eyes

6. Walking Away

7. Without You

8. Someone Else’s Heaven

9. Under

10. Red Flags

11. You Can Have It

12. If I Hadn’t Met You

13. You’re Gonna Miss This

Specjalizująca się w tekstach, z którymi każdy może się utożsamiać i w brzmieniach w klimacie lo-fi, Chelsea Cutler to spokojna, a jednak potrafiąca namieszać postać na scenie muzyki popularnej. W ciągu zaledwie dwóch lat, wokalistka, autorka piosenek i producentka, z artystki tworzącej we własnej sypialni stała się gwiazdą z ponad 750 milionami łącznych streamów oraz uznaniem „Billboardu”, „The New Timesa” czy „E! News”.

W 2017 roku, przełomowy singiel Chelsea, „Your Shirt”, utorował jej drogę do debiutanckiej EP-ki „Snow In October”. Następnie, rezygnując z college'u, na początku 2018 roku Cutler wyruszyła w trasę z Quinnem XCII. Następnie były mixtape'y „Sleeping with Roses” i „Sleeping with Roses II” oraz występy na tak prestiżowych imprezach jak Governors Ball, Bonnaroo czy Lollapalooza. W 2019 roku wokalistka podpisała umowę z Republic Records i we współpracy z Jeremym Zuckerem nagrała EP-kę „brent”, z której pochodzi platynowy singiel „you were good to me”. W 2020 roku Chelsea Cutler wydała płytę „How To Be Human” promowaną przebojem „Sad Tonight”. Wydawnictwo artystka promowała podczas wyprzedanej trasy, która odbyła się na początku 2020 roku. Rok 2021 przyniósł kolejną EP-kę z Zuckerem, „brent ii”, na której znalazł się uwielbiany przez fanów hymn „this is how you fall in love”. Kolejno przyszły kooperacje z takimi artystami jak Quinn XCII, Louis The Child, The Band CAMINO i Noah Kahan oraz występy w popularnych amerykańskich programach telewizyjnych. Teraz pora na kolejne sukcesy z nową płytą „When I Close My Eyes”.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!