Aktualności

29-10-2021-09:24:48

Patrick the Pan w duecie z Darią Zawiałow na winylu i w streamingu!

Udostępnij! Tweetnij!

Miła niespodzianka z okazji premiery nowego wydania albumu "Miło wszystko”.

foto: Borys Borecki

Wydany w czerwcu 2021 roku album Patricka the Pana „Miło wszystko” to album wyjątkowy w dyskografii artysty pod wieloma względami. Został stworzony całkowicie podczas lockdownu, po raz pierwszy zaprosił inne osoby do wspólnego pisania tekstów i to pierwsze wydawnictwo Patricka, które pojawiło się na winylu!

Z tej okazji artysta postanowił odrobinę odświeżyć swój ostatni projekt wzbogacając go o duet z Darią Zawiałow! „Remanenty serca” – piosenka, która ujrzała światło dzienne pierwotnie w wersji solowej, jest już dostępna w nowej wersji nie tylko na LP, ale i we wszystkich serwisach streamingowych. Do singla powstał teledysk w reżyserii Adama Romanowskiego (Krzysztof Zalewski, Meek Oh Why?, Natalia Szreoder). Klip został nakręcony w formie mastershota.

Historia współpracy Darii i Patricka jest dość wyjątkowa. „Remix” piosenki powstał już przed wydaniem albumu na CD, a tekst do niej artyści napisali w kwietniu tego roku, zdalnie, w jeden weekend, przez komunikator internetowy.

Punktem wyjścia do napisania piosenki była deskorolka. Pół swojego życia przejechałem na deskorolce, była dla mnie wszystkim a przez ostatnie parę lat leżała przykurzona za szafą by finalnie została podarowana kumplowi w podzięce. Wszyscy mamy taki ciuch lub przedmiot, który kiedyś był dla nas całym światem a dziś nawet nie jesteśmy pewni gdzie leży. Wszyscy mamy osobę (partner, przyjaciel, koleżanka ze studiów), która kiedyś była ważna i bliska a dziś tylko piszemy do siebie symbolicznie na urodziny o ile w ogóle. "Remanenty Serca" to piosenka o tym, że wszystko ma swój czas. Rzeczy i pasje, które kiedyś nas określały oraz ludzie, którzy byli bliscy i ważni przemijają a ich ważność ulatuje. Świat się zmienia, my zmieniamy się razem z nim i z akceptacją tego jest po prostu lżej. – opowiada Patrick the Pan.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!