Aktualności

16-11-2021-12:25:48

„Wild Side” wspina się na szczyt

Udostępnij! Tweetnij!

Po zapierającym dech w piersiach występie na żywo na tegorocznych MTV Video Music Awards w Nowym Jorku, Normani i Cardi B zajmują pierwsze miejsce na liście przebojów Hip Hop/R&B z singlem „Wild Side”.

foto: Jora Frantzis

„Jestem zachwycona, gdy obserwuję, jak ta piosenka rozwija się, podróżuje i wywiera wpływ na cały świat”, powiedziała Normani po otrzymaniu dobrej wiadomości. „Jestem bardzo wdzięczna moim fanom i Cardi, jesteście prawdziwą siłą”. Do tej pory utwór zgromadził imponującą liczbę 100 milionów streamów na całym świecie.

„Sukces «Wild Side» na liście Hip Hop/R&B był dla Normani ważnym momentem”, komentuje menadżer artystki, założyciel i dyrektor generalny S10 Entertainment, Brandon Silverstein. „Niesamowicie było pracować u boku Samanthy Selolwane i zespołu RCA Records, aby doprowadzić ten utwór do pierwszego miejsca. Wielkie podziękowania dla fanów Normani i Cardi B za niewiarygodne wsparcie”.

„Wild Side” z udziałem Cardi B urzekł świat na początku tego roku wraz z oficjalnym teledyskiem w reżyserii Tanu Muino i z choreografią Seana Bankheada, który był także choreografem do klipu „Motivation”. Kultowa wizualna oda do późnych lat 90. i wczesnych lat 2000., do tej pory zdobyła 68 milionów wyświetleń i prezentuje charakterystyczne dla Normani eleganckie ruchy taneczne i jej wszechstronność w dziedzinie mody, przypominając wszystkim, że nie ma sobie równych.

„Wild Side” to kolejny hit po przebojowym singlu „Motivation” i jej dwóch współpracach - „Love Lies” z Khalidem i „Dancing with a Stranger” z Samem Smithem. Oba duety zdobyły nagrodę „Titanium Award” przyznawaną na iHeart Radio Music Awards. Jej singiel „Waves” z 6lackiem przyniósł Normani pierwsze zwycięstwo jako artystka solowa na MTV VMA za „Najlepszy teledysk R&B”. Przez lata zdobyła również liczne nominacje do nagród takich jak Billboard Music Awards, Soul Train Music Awards, NAACP Image Awards, People’s Choice Awards i nie tylko.

Normani nadal zaznacza swoją obecność w branży. Dołączyła do Ariany Grande podczas jej trasy Sweetener World Tour, występowała na festiwalach takich jak Lollapalooza, w The Tonight Show z Jimmym Fallonem oraz na Billboard Music Awards z 6lackiem i Khalidem. Zaszczyciła wiele okładek magazynów, w tym Rolling Stone, Billboard, FADER, Cosmopolitan, Teen Vogue, Wonderland, Women’s Health Magazine, Allure i nie tylko.


Sprawdź i kup bilet:
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!