Aktualności

19-11-2021-11:51:02

Gromee nie zwalnia tempa! Razem z Olivią Addams prezentują najnowszy singiel „Broken”!

Udostępnij! Tweetnij!

Gromee to czołowy polski DJ, producent oraz juror w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wielokrotnie podbijał listy przebojów utworami takimi jak „One Last Time (feat. Jasper Jenset)” czy „Cool Me Down” z INNA. Teraz powraca z nowym tanecznym hitem na który wszyscy czekali!

Materiały prasowe

Gromee: Kocham muzykę, oraz pracę z ludźmi którzy traktują ją jak pasję, i najlepszą formę do wyrażania siebie. Olivia Addams niewątpliwe, należy właśnie do tej nielicznej grupy osób. Gdy po raz pierwszy usłyszałem jej głos, wiedziałem, że muszę zrobić z nią utwór. Jakiś czas temu, spotkaliśmy się w Polsce po raz pierwszy,  i wspólnie doszliśmy wniosku, że musimy razem coś stworzyć. Później wszystko potoczyło się w ekspresowym tempie. Utwór nagraliśmy zdalnie- Olivia w Rumuni, ja w Polsce. Na szczęście w końcowej fazie tworzenia „Broken” nasze drogi się skrzyżowały i spotkaliśmy się w Rumunii na planie teledysku. To był wspaniały czas i obiecałem Rumuńskiej ekipie, że wkrótce tam wrócę.

Olivia: „Broken” to piosenka o nadziei i miłości (dokładnie w tej kolejności 😉! Chodzi o miłość między dwojgiem ludzi, której los nigdy nie sprzyjał. Mimo to, w głębi serca wiedzieli, że ich więź jest na tyle  silna, że warto o nią walczyć. Współpracę z Gromeem wspominam super! Gromee jest niezwykle życzliwym i profesjonalnym artystą. Jestem bardzo wdzięczna i nie mogę uwierzyć w to, co wspólnie stworzyliśmy. Świetnie bawiliśmy na planie teledysku. Jestem absolutnie zachwycona efektem końcowym i  mam nadzieje, że Wy też będziecie!  

Gromee BIO:

Gromee (Andrzej Gromala) już od dekady dominuje na polskim i zagranicznym rynku muzycznym. Jest znany ze współprac z wschodzącymi międzynarodowymi artystami, z którymi tworzy ogromne hity radiowe zgodne z aktualnymi trendami. Był headlinerem prestiżowych festiwali EDM i dzielił scenę między innymi z Mariah Carey, Stevem Aokim, Stingiem czy Eltonem Johnem. Jest pomysłodawcą Orchestronu, popularnej serii koncertów ze stuosobową orkiestrą, która poddaje elektroniczne i taneczne klasyki zupełnie nowej aranżacji. W swoim artystycznym dorobku, może pochwalić się 10 singlami które pokryły się platyną, a jego utwory na Spotify zostały odtworzone ponad 94 miliony razy, a klipy na YT sięgają powyżej 162 milionów wyświetleń. Gromee był także jurorem popularnego w programu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Olivia Addams BIO:

Piosenkarka i autorka tekstów z imponującym portfolio, Olivia Addams, to najświeższe nazwisko w przemyśle muzycznym. W pierwszym roku swojej kariery wydała piosenki z kilkoma ważnymi nazwiskami, będąc jednocześnie autorką tekstów dla dużych artystów z Rumunii. Z jej wschodnioeuropejskim klimatem i nordyckim głosem, wokal Olivii wtapia się w wyjątkowe brzmienie, które przyciągną wiele uwagi. Jej najpopularniejszy singiel „Stranger” szczyci się ogromną popularnością w Polsce i Rumunii. Co więcej, autentyczna i pełna życia osobowość Olivii sprawiła, że fani na całym świecie głęboko się w niej zakochują, a ich społeczność (nazywana przez nią „jednorożcami”) rozrosła się do ogromnej liczby w niecały rok. Młoda, obiecująca Olivia Addams to artystka, która nie da o sobie zapomnieć, i o której sporo jeszcze usłyszymy.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!