Aktualności

22-11-2021-11:53:25

Kungs w Syrenim Śpiewie oraz „The Voice of Poland”

Udostępnij! Tweetnij!

Takiej imprezy w tym roku jeszcze nie było! Już 27 listopada w warszawskim klubie Syren Śpiew wystąpi jedna z największych gwiazd francuskiego elektro – Kungs! Artysta będzie także gwiazdą sobotniego odcinka programu „The Voice of Poland”.

foto: Raffaele Cariou

Znacie „This Girl” czy „Never Going Home”? To właśnie te hity usłyszycie na imprezie już w przyszłą sobotę w klubie Syreni Śpiew, działającym w warszawskim Koneserze!

Pod pseudonimem Kungs ukrywa się 24-letni Valentin Brunel, muzyk pochodzący z Francji. Największy dotychczasowy hit Kungsa, „This Girl”, był numerem 1 w ponad 45 krajach i do tej pory zgromadził ponad 3 miliardy streamów. Z kolei „Never Going Home” stał się największym, klubowym przebojem tego lata.

Po wielkim sukcesie singla „Never Going Home”, 24-letni francuski DJ i producent Kungs wydał nowy singiel „Lipstick”. Nowy singiel Kungsa został zainspirowany śródziemnomorskim klimatem imprez Club Azur, organizowanych przez francuskiego DJa. Podobnie jak poprzedni singiel, „Lipstick” to świeży numer w stylu disco, który wyciąga na parkiet nawet najbardziej nieśmiałych.

Już 27 listopada Kungs będzie także gwiazdą specjalną sobotniego odcinka programu „The Voice of Poland” na żywo.

Kungs - Lipstick

Listen to Lipstick by Kungs.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kungs