Aktualności

23-11-2021-12:50:39

French Montana znów docenia życie

Udostępnij! Tweetnij!

French Montana przedstawia swój długo oczekiwany czwarty album studyjny, „They Got Amnesia” – jedno z najbardziej oczekiwanych jesiennych wydawnictw! Płyta zawiera nowy singiel „Handstand” z Doją Cat i Saweetie.

Materiały prasowe

„Ten album odzwierciedla moją osobistą podróż, więc jest dla mnie najbardziej wyjątkowy”, mówi French Montana. „Bóg dał mi kolejną szansę na życie i ta muzyka mnie uzdrowiła. Jestem wdzięczny moim współpracownikom i fanom za wsparcie. Musiałem im o tym przypomnieć, bo ONI MAJĄ AMNEZJĘ!”.Artysta po raz kolejny dostarcza kolekcję przebojowych hymnów. „They Got Amnesia” (prod. Hitmaka i Rick Steele) jest najbardziej szczerym i osobistym dziełem artysty w jego karierze. Rozpoczyna się dosłownym „ICU” i zabiera słuchaczy w podróż przez odkupienie, szczegółowo opisując jego historię poprzez powrót do zdrowia w ciągu ostatnich kilku lat. Płyta wskakuje na wyższy poziom wraz z „How You King”. Kawałek „Touch The Sky” z Johnem Legendem i Rickiem z trzepoczącym refrenem i wymyślnymi rymami Rozay. Następnie „Push Start” błyszczy dzięki Coi Leray. Serwując kontynuację podwójnie platynowego przeboju „Lockjaw” z 2016 roku, French Montana ponownie współpracuje z Kodakiem Blackiem w gorącym „Mopstick”. Potem przychodzi czas na „Stuck In The Jungle” z Pop Smoke i Lil Durk. French i Durk łączą się z nieżyjącym już artystą tworząc odważny hit. Cały projekt kończy refleksyjny „Losing Weight”. Album dostarcza fanom wiadomość, aby docenili życie i wszystko, co się z nim wiąże. Jako bonus, rollercoaster zatrzymuje się na remiksie jego hitu lata 2021 „FWMGAB (Remix)” z Moneybagg Yo.

French Montana udostępnił również poruszający zwiastun albumu, szczegółowo opisujący prawdziwe zmagania jego ostatnich dwóch lat. Krótki film wizualizuje narrację o wytrwałości, jaką przekazuje w swoich nowych 20 utworach. Scenariusz został napisany przez samego artystę, a wideo wyreżyserował Edgar Esteves.„They Got Amnesia” służy jako przypomnienie o wielkości French Montany. Nowy album jest jak dotąd najściślejszym i najsilniejszym projektem, który w pełni obejmuje jego korzenie prezentując zręczność i nieprzewidywalność, które uczyniły go gwiazdą.

Ponownie poszerzając swoje wpływy, French Montana ogłosił niedawno nową współpracę z Kilianem Hennessym w ramach limitowanej edycji Angels’ Share od KILIAN Paris. French współpracował z Kilianem nad wszystkimi kreatywnymi elementami, nadając produktowi naprawdę wyjątkowy charakter. Limitowana edycja perfum Angels’ Share x French Montana by Kilian ma na nakrętce złoty krążek przypominający płytę z grawerowanymi łańcuszkami inspirowanymi słynnymi naszyjnikami rapera.

Wielu artystów łączy gatunki, ale to French Montana jest w tym najlepszy. Jego twórczość to mieszanka klasycznego brzmienia ze wschodniego wybrzeża oraz ambicji do tworzenia przekraczającej granice muzyki. W 2017 roku French zyskał status supergwiazdy dzięki hitowi „Unforgettable”, w którym gościnnie pojawił się Swae Lee. Utwór został odtworzony ponad miliard razy w serwisach streamingowych, ma ponad miliard wyświetleń na YouTube i zyskał dziewięciokrotną platynę. W międzyczasie jego drugi album „Jungle Rules” pokrył się złotem, tak samo jak krążek „MONTANA”.

French Montana jako pierwszy raper został ambasadorem Global Citizen, do tego aktywnie wspiera działania humanitarne takie jak Care Morocco, która zajmuje się wspieraniem rozwoju edukacji i opieki zdrowotnej w kraju, z którego pochodzi.

Lista utworów „They Got Amnesia”:

1. ICU
2. How You King?
3. FWMGAB
4. I Don’t Really Care
5.Touch The Sky (feat. John Legend & Rick Ross)
6. Mopstick (feat. Kodak Black)
7. Stuck in The Jungle (feat. Pop Smoke & Lil Durk)
8. Handstand (feat. Doja Cat & Saweetie)
9. Panicking (feat. Fivio Foreign)
10. Didn’t Get Far (feat. Fabolous)
11. The Paper
12. Tonight Only
13. Business
14. Push Start (feat. Coi Leray & 42 Dugg)
15. Striptease (feat. Ty Dolla $ign & Latto)
16. Bag Season (feat. Lil Tjay)
17. Fraud
18. Prayer (Skit)
19. Appreciate Everything
20. Losing Weight
21. FWMGAB (Remix) [Bonus] (feat. Moneybagg Yo)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!