Aktualności

25-11-2021-10:21:39

urboishawty dołącza do wytwórni Gaja Hornby i prezentuje wspólny numer z Margaret!

Udostępnij! Tweetnij!

W szeregach Gaja Hornby Records pojawił się nowy artysta. Do wytwórnii prowadzonej przez Margaret i Kacezeta oficjalnie dołączył urboishawty, który po długiej przerwie wraca z nowym numerem “KOCHA”.

foto: Pojman

Utwór "KOCHA", w którym gościnnie pojawia się Margaret, to pierwszy oficjalny singiel w ramach współpracy rapera z Gaja Hornby i Sony Music Entertainment. Za produkcję muzyczną odpowiada Kacezet, który doskonale wyczuł nowoczesny styl urboia, a klimatyczny teledysk to dzieło utalentowanego duetu @yungssebv i @_pojman_.

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret i Kacezet ogłosili założenie wytwórnii w listopadzie. Na jej oficjalnej stronie można przeczytać “Gaja Hornby Records to wytwórnia założona przez Margaret i Kacezeta, działająca w obszarze szeroko pojętej muzyki urban (urban pop/hip-hop). Motto, które nam przyświeca to “artyści dla artystów”. Osobiście angażujemy się w proces twórczy - zarówno muzyczny jak i konceptualny, a także tworzymy dobre środowisko dla rozwoju artystycznego. Dajemy wsparcie, którego zawsze nam brakowało i uzupełniamy je wieloletnim doświadczeniem, które pozwala nam pogodzić artystyczne ambicje z realiami biznesu muzycznego. Dołącz do nas!”. Taki sam komunikat można znaleźć w aplikacji służącej do rekrutacji nowych artystów, która ułatwia młodym wykonawcom dołączenie do Gaja Hornby Records.

Razem ze startem nowej wytwórnii założone zostały nowe profilowe Gaja Hornby Records, a także nowy kanał na YouTube, na którym umieszczane będą wszystkie nowości.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!