Aktualności

26-11-2021-11:54:50

Gabry Ponte i Aloe Blacc poruszą światem dance-popu

Udostępnij! Tweetnij!

Gabry Ponte (Eiffel 65), producent przeboju „Thunder” i Aloe Blacc łączą siły w nowym kawałku "Can't Get Over You".

Materiały prasowe

Gabry Ponte (Eiffel 65), producent przeboju „Thunder” i Aloe Blacc, głos ponadczasowego hitu „Wake Me Up” z Aviciim, połączyli swoje światy ożywiając taneczno-popową piosenkę i ruszając w pościg z chwytliwym refrenem, który rozkochuje słuchacza od pierwszego przesłuchania.

Ścieżki artystów połączyły się w świecie dance-popu, w którym zarówno włoski producent, jak i amerykański wykonawca odnoszą ogromne sukcesy.

Włoski DJ i producent wciąż wydawał materiał solowy w rytmie najnowszych brzmień w muzyce elektronicznej. W 2019 roku wydał „Monster” z LUM!X, po której nastąpiły kolejne wspólne premiery w postaci „The Passenger” (z D.T.E.) i „Scare Me” (z KSHMR). Na uwagę zasługuje również współpraca z Timmym Trumpetem, współproducentem ogromnego hitu „Mad World”, oraz z Galwaro i LIZOT w popularnym coverze „Like a Prayer”.

Jego wydany w maju „Thunder” z LUM!X i Prezioso ugruntował jego pozycję na rynku tanecznym dzięki milionom streamów i kilku certyfikatom, w tym platynie w Szwecji i Włoszech i obecnym 165. miejscem na liście Billboardu.

W międzyczasie Aloe Blacc, odkąd zaczął nagrywać undergroundowe nagrania rapowe, wydał hit „I Need a Dollar”, (2010), światowy przebój country/folk-EDM wyprodukowany przez Avicii, „Wake Me Up” (2013) oraz nominowany do nagrody Grammy album „Lift Your Spirit” (2013).

Aloe rozwijał swoją sieć muzycznych kolaboracji i wydał nowy materiał w 2019 i 2020 roku. Zagrał w podnoszących na duchu utworach artystów takich jak Avicii („SOS”), Lost Frequencies („Truth Never Lies”), David Guetta („Never Be Alone”), Flight Facilities („Better Than Ever”), Young Bombs („Better Day”) i Mesto („Don’t Worry”). Pozytywna energia towarzyszyła mu także przy tworzeniu „All Love Everything”, czwartego albumu, który ukazał się w ubiegłym roku i jeszcze bardziej dopracował jego godne podziwu hybrydowe podejście do muzyki.

Klimat utworu „Can’t Get Over You” jest w połowie drogi między epickim stanem melancholii dzięki 5-gwiazdkowej interpretacji Aloe Blacca, a poczuciem absolutnej klasy, jakie daje produkcja Gabry’ego Ponte, która wydaje się precyzyjnie ważyć dźwięk, znajdując w nim szaloną równowagę. „Can’t Get Over You” to dwa pierwiastki chemiczne artystów, których przeznaczeniem jest reagowanie w najbardziej pachnących eksplozjach i wstrząsanie światem dance, tak jak robią to we wszystkich swoich wydawnictwach.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!