Aktualności

30-11-2021-11:50:10

Nea we współpracy z YouNotUs

Udostępnij! Tweetnij!

YouNotUs wielokrotnie udowodnili, że wiedzą, jak stworzyć popularne, nagradzane utwory taneczne. W swoim nowym projekcie połączyli siły z odnoszącą sukcesy szwedzką artystką i autorką piosenek Neą. Singiel „All My Life” z pewnością podbije wiele klubów.

Materiały prasowe

„All My Life” to potężny utwór radiowy łączący napędzającą taneczną melodię z emocjonalnym tekstem i z pięknym głosem Nei. Zarówno YouNotUs jak i Nea zdobyli niezliczone nagrody, wydali hity radiowe i zgromadzili dumną liczbę prawie 10 milionów słuchaczy miesięcznie i 75 tysięcy obserwujących na Spotify.

Fabuła utworu oparta jest na klasycznej balladzie. Zaczynając od tematu samotności w pierwszym wersecie („Wciąż nie znalazłam nikogo, kto mógłby mi dotrzymać towarzystwa”), Nea zaczyna swoją ostrożną deklarację miłości i kończy ją z otwartym sercem w refrenie („Jestem z tobą już w niebie”). Pomysłowa produkcja YouNotUs buduje dynamiczną ramę odzwierciedlającą emocjonalną podróż Nei, w idealnym momencie rozmieszczając miękkie dźwięki i pompując bity.

„«All My Life» opowiada o poczuciu, że «trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie»”, wyjaśnia Nea. „W pogoni za ciągłym znajdowaniem czegoś lub kogoś lepszego, możemy przegapić, że to, czego szukamy, jest już u naszego boku”.

Tobi i Greg z YouNotUs podkreślają: „Zawsze chcieliśmy nawiązać współpracę z Neą, ponieważ uwielbiamy jej głos. Odezwaliśmy się więc do niej i wspólnie napisaliśmy «All My Life». Uwielbiamy połączenie jej delikatnego głosu z energetycznymi instrumentami. To idealna symbioza”.

Wyjątkowa dynamika utworu spowodowana miksturą genialnej kompozycji, prowokującego do myślenia tekstu i niezrównanego głosu zdaje się być przepisem na kolejny wielki sukces radiowy tych trzech młodych europejskich artystów.Z ponad 50 złotymi i platynowymi nagrodami w całej Europie, prawie 5 milionami słuchaczy miesięcznie, ponad 35 tysiącami obserwujących na Spotify i licznymi międzynarodowymi hitami radiowymi, Tobi i Greg z YouNotUs ucieleśniają wszystko, czego obecnie potrzebuje przemysł muzyczny.

Jako duet produkują od 2014 roku, a po wielu doświadczeniach, współpracach, piosenkach i koncertach znajdują się dziś wśród najbardziej utytułowanych producentów muzyki pop i dance w Niemczech. Przeboje takie jak „Narcotic”, „Woke Up in Bangkok”, „Your Favorite Song”, „Seventeen” i „Only Thing We Know” są popularnymi singlami w radiu i ulubieńcami tysięcy fanów. Oprócz komponowania wielkich hitów i pisania chwytliwych tekstów, Tobi i Greg wciąż najchętniej grają na żywo przed publicznością. Czy to w klubie, podczas sesji studyjnej, czy na dużych koncertach, koncerty pozostają ich pasją dzięki energii na scenie i pod nią. Każdy, kto ich zna, dokładnie wie, co mają na myśli w swojej nazwie YouNotUs: w tym doświadczeniu w końcu „chodzi o was, nie o nas”!

Artystka i autorka tekstów Nea wkroczyła w nowy rok mając za sobą ponad dwa miliardy odtworzeń i sporo międzynarodowych nagród. W 2020 roku jej debiutancki singiel „Some Say” osiągnął nowe szczyty i był dziewiątym najczęściej odtwarzanym utworem w radiu w Europie, osiągając wysokie pozycje na listach przebojów – między innymi na pierwszym miejscu w Polsce. Jej pierwsza EP-ka „Some Say – EP” pojawiła się w czerwcu i zawierała takie single jak „Dedicated” i „Drunk Enough To”. Jesienią zeszłego roku Nea wystąpiła na największej w Hiszpanii gali muzycznej Los40 Awards, gdzie zdobyła nagrodę Dance of the Year i była nominowana do Breakthrough of the Year. Otrzymała również nominację do NRJ Awards we Francji w kategorii International Breakthough of the Year.

Nea jest laureatką szwedzkiej nagrody Grammy jako Kompozytor Roku i nagrody szwedzkiego rządu za eksport muzyki. Powszechnie uważana za jedną z najbardziej uznanych szwedzkich autorek piosenek, Nea ma w dorobku współprace z artystami takimi jak Zara Larsson, Tove Styrke, Felix Jaehn, Twice i Axwell.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: NEA, YOUNOTUS