Aktualności

07-12-2021-11:39:11

Nadchodzą lepsze dni – debiut Oordayi

Udostępnij! Tweetnij!

Oordaya prezentuje swój pierwszy singiel „Better Days” wraz z teledyskiem wyreżyserowanym przez Axela Morina (Saint Laurent, Hermes, Kenzo, Kiddy Smile), w którym wykonuje spektakularny i magnetyczny spektakl taneczny.

foto: Manuel Obadia Wills

Wyprodukowany przez twinsmatic (Booba, SCH, Christine and the Queens) utwór zapowiada rychłe nadejście nowej EP-ki łączącej melancholię R&B i energię hip-hopu.

Dorastając pomiędzy Jordanią a Botswaną, francuska piosenkarka i tancerka Oordaya kształtowała swoją osobowość poprzez różne kultury, które spotkała na swojej drodze. 17 lat później Oordaya powróciła do Francji „pozostawiając wszystko – moich przyjaciół, mój dom, moje nawyki – musząc odbudować życie w nowym miejscu”, wspomina debiutująca artystka. Pełna niepewności, jaka towarzyszyła jej w nowym środowisku, odnalazła spokój w pisaniu tekstów, które stało się jej bezpiecznym miejscem i sposobem na uzewnętrznienie jej lęków. Oordaya czerpie inspirację ze swojej niespokojnej duszy i przekłada ją na muzykę, urzekający głos, uwodzicielskie melodie R&B i introspektywne teksty tworzące fundamenty jej własnego świata.

Muzyka Oordayi balansuje pomiędzy ciemnością a światłem – to prawdziwa oda do autentyczności i samoakceptacji. Po umieszczeniu kilku pierwszych piosenek na SoundCloudzie, Oordaya została usłyszana przez amerykańskiego producenta Ye Ali (CHIKA, cupcake) dzięki „In the Way Of”. Natomiast utwór „I Envisioned Something Else” wkrótce pojawił się w brytyjskim radiu Reprezent.

Teraz, po podpisaniu kontraktu z Epic France, Oordaya przygotowuje swoją nadchodzącą EP-kę, „Twenty, with Love”. Brzmi to jak list opowiadający o jej osobistych spotkaniach (i zmaganiach) z miłością, ilustrujący doświadczenia młodej kobiety u progu dorosłości, poszukującej tytułowych lepszych dni.


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: