Aktualności

17-12-2021-11:48:32

Maluma wystąpi w Krakowie!

Udostępnij! Tweetnij!

Jedna z największych gwiazd muzyki latynoskiej, Maluma, zawita do Polski 26 lutego 2022 roku. Koncert odbędzie się na krakowskiej Tauron Arenie i jest częścią trasy „PAPI JUANCHO EUROPE TOUR”.

Materiały prasowe

Po ogromnych sukcesach związanych z poprzednimi koncertami w Polsce, kolumbijski wokalista pojawi się u nas po raz trzeci. Fani gwiazdy z niecierpliwością mogą wyczekiwać ogromnej dawki świetnej zabawy i wspomnień na długie lata. Maluma niedawno skończył trasę „Papi Juancho USA 2021” i zdobył nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii Best Latin Artist. Zaledwie dwudziestosiedmioletni artysta jest prawdziwym idolem wśród młodzieży i jednym z czołowych głosów na latynoskiej scenie muzycznej. Urodzony jako Juan Luis Londoño w Medellin w Kolumbii, ułożył swój pseudonim artystyczny z dwóch pierwszych liter imion mamy, taty i siostry.

Ostatni singiel Malumy „Mama Tetema” nagrany z Rayvanny to zaraźliwy utwór afro-beat/reggaeton w językach hiszpańskim i suahili, który uniemożliwia pozostanie w bezruchu. „Mama Tetema” została zainspirowana popularnym utworem „Tetema” (2019) tanzańskiego artysty Rayvanny z Diamond Platnumz. Usłyszawszy piosenkę, Maluma pokochał ją tak bardzo, że postanowił napisać do Rayvanny na Instagramie. Wkrótce dodał do utworu nowy tekst w języku hiszpańskim i rytm reggaeton, rezultatem czego jest ta gorąca nowa fuzja „Mama Tetema”. Teledysk do utworu, autorstwa znanego reżysera Jessy Terrero, z Rayvanny w Tanzanii i Malumą w Stanach Zjednoczonych, doskonale oddaje klimat „Mama Tetema”. Jest różnorodny, świeży, seksowny i zabawny, w tym z charakterystycznym tańcem i kołysaniem tetemy.
Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: maluma