Aktualności

07-01-2022-09:58:55

Nowy album The Weeknd. Posłuchaj „Dawn FM”

Udostępnij! Tweetnij!

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, The Weeknd wydał swój piąty studyjny album. W realizację płyty zatytułowanej „Dawn FM” zaangażowani byli Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never i Jim Carrey.

foto: Brian Ziff

Na początku tygodnia gwiazdor zaprezentował oficjalną zapowiedź wydawnictwa. Pojawiły się również informacje o nowym dźwiękowym uniwersum Kanadyjczyka. Za produkcję dzieła wraz z The Weekndem odpowiadają Max Martin, Oscar Holter, a także Quincy Jones, znany ze współpracy z Michaelem Jacksonem oraz mistrz eksperymentalnej elektroniki, Oneohtrix Point Never.

Z okazji premiery „Dawn FM”, The Weeknd przygotował specjalny występ „103.5 Dawn FM”, który będzie streamowany na żywo na kanale Amazon Music na Twitch oraz w aplikacji Amazon Music. Jednocześnie artysta uruchomił sprzedaż ekskluzywnych ubrań związanych z przedsięwzięciem. Bluzy i T-shirty upamiętniające „103.5 Dawn FM” można kupować tylko przez 48 godzin na TEJ STRONIE

„Dawn FM” to piąty studyjny krążek The Weeknda, zapowiadany singlem „Take My Breath”. Płyta jest następcą przełomowej w karierze „After Hours”.

Lista utworów „Dawn FM”:

1. Dawn FM

2. Gasoline

3. How Do I Make You Love Me?

4. Take My Breath

5. Sacrifice

6. A Tale By Quincy (feat. Quincy Jones)

7. Out of Time

8. Here We Go…Again (feat. Tyler, The Creator)

9. Best Friends

10. Is There Someone Else?

11. Starry Eyes

12. Every Angel is Terrifying

13. Don’t Break My Heart

14. I Heard You’re Married (feat. Lil Wayne)

15. Less Than Zero

16. Phantom Regret (feat. Jim Carrey)

//theweeknd.co/dawnfm


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: the weeknd