Aktualności

14-01-2022-10:56:40

Max + Johann i Paratone w piosence inspirowanej TikTokiem

Udostępnij! Tweetnij!

Z ponad 60 milionami odtworzeń, w tym remiksami dla Dua Lipy, Wincenta Weissa i Gestört aber Geil, duet Max + Johannszybko wyrobił sobie markę na scenie tanecznej. Ostatnio wraz z OBS wydali taneczną reedycję klasyka z lat 20. „Puttin’ on the Ritz”. Teraz łączą siły z Paratone.

Materiały prasowe

Paratone nie są nowicjuszami jeśli chodzi o trendy w mediach społecznościowych i muzyce. Ostatnio zrobili wokół siebie szum remixem utworu z popularnego serialu „Squid Game”, generując ponad 450 kreacji na TikToku i miliony wyświetleń. Dzięki coverom „Time After Time” i „Heaven Is a Place on Earth” w 2021 roku dodali do swojego dorobku dwa kolejne hity.

W swoim najnowszym utworze oba projekty czerpią inspirację właśnie z… TikToka! Lo-fi techno remiks „Thank You” zainspirował ich do tego stopnia, że postanowili stworzyć własną wersję remiksu. Utwór urzeka słuchacza emocjonalnym, odbijającym się echem wokalem, któremu towarzyszą dynamiczne bity i melodia fortepianu. Subtelne efekty 8D uzupełniają nastrojowy dźwięk piosenki.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!