Aktualności

14-01-2022-11:00:58

CNCO powracają z nowym singlem

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do Latin Grammy kwartet CNCO powraca z wyczekiwanym singlem „Party, Humo y Alcohol” pokazującym progres brzmienia grupy. Premierze towarzyszy teledysk, który zawiera modne, oszałamiające efekty wizualne.

Materiały prasowe

CNCO zaskakują ekskluzywnym klimatem lat 80. w „Party, Humo y Alcohol”. Teledysk skupia się na indywidualnych osobowościach członków zespołu, a jednocześnie zawiera efektowne i rozpoznawalne elementy wizualne lat 80., takie jak flara obiektywu. Ta oda do wyzwolenia opisuje kobietę, która wyrywa się ze złego związku i społecznych oczekiwań: „Se puso pa’ella y soltó el amor, ahora quiere bailar, impreza, humo y alkohol” (Skupiła się na sobie i porzuciła miłość. Teraz chce tańczyć, imprezować, palić i pić). Singiel został napisany przez CNCO wraz z współproducentami Hv i Kairo La Sinfonia.

W zeszłym roku CNCO rozpoczęli nową erę jako kwartet z „Toa La Noche”. Po wydaniu, grupa wyruszyła w 16-koncertową trasę po klubach w Stanach Zjednoczonych, dając fanom szansę zobaczenia ich w nowym składzie.

CNCO pojawili się również na singlach innych artystów, podczas gdy w studio szlifowali swoje nowe brzmienie. Kwartet połączył siły z Alexem Rose (El Nuevo Rockstar) w singlu „Pa Que Guaye”, a także z nagradzanym kompozytorem i producentem Reggim „El Auténtico” w „Cinturita Remix”.

CNCO zostali wyróżnieni na corocznej liście Forbes 30 Under 30 2021 roku. Lista artystów zajmujących szczyty list przebojów i zmieniających kulturę była w tym roku wyjątkowa. CNCO są jedynym uhonorowanym w tym roku latynoskim artystą.

Wspierani przez gorliwą publiczność liczącą miliony na całym świecie, CNCO stoją nie tylko na czele muzyki latynoskiej, ale także globalnej kultury. Sprzedający multiplatyny kwartet nominowany do nagrody Latin Grammy (Richard Camacho, Erick Brian Colón, Christopher Vélez i Zabdiel De Jesús) kontynuuje błyskawiczny wzrost o wręcz zdumiewających proporcjach. Ich dziedzictwo obejmuje ponad 7 miliardów wyświetleń teledysków, 5 miliardów streamów i miliony sprzedanych biletów na kilku kontynentach. Ponadto zdobyli dziewięć nagród Latin American Music Awards, sześć Premios Juventud (Youth Awards), cztery Billboard Latin Music Awards, trzy Premio Lo Nuestro, trzy Premios Tu Mundo (Your World Awards), dwie iHeartRadio Music Awards, trzy Teen Choice Awards, Kids Choice Award i MTV VMA. 2019 rok przywitali występem na Times Square.


Sprawdź i kup bilet:



źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: cnco