Aktualności

18-01-2022-11:26:57

Tajemniczy ogród producentki Emily Nash

Udostępnij! Tweetnij!

Wschodząca brytyjska artystka elektroniczna, DJ-ka i producentka Emily Nash prezentuje swój nowy singiel „Garden”.

Materiały prasowe

Kontynuując definiujący karierę rok i rozpoczynając 2022 w wielkim stylu, nowy singiel Nash to urzekający, gotowy do klubu melodyjny house jam łączący zgrabny wokal, trzepoczące syntezatory i klimatyczne załamania.

Mając zaledwie 20 lat, urodzona w Worcestershire DJ-ka i producentka Emily zrobiła natychmiastowy hałas. Pisze swoją historię w elektronicznym świecie – jest młodą kobietą-producentką, która czuje się jak ryba w wodzie zarówno remiksując utwory Little Mix i Navos, jak i wydając własne wielkie hity house.

„Garden” jest następcą trzech singli wydanych w 2021 roku, „Falling”, „Mind” i „Pressure”, utworów, które zgromadziły miliony streamów na Spotify i zyskały wsparcie stacji radiowych takich, jak BBC Radio 1, BBC Introducing, Capital i Kiss. Emily ostatnio nagrała również „Mini Mix” dla Danny’ego Howarda.

Mimo wejścia na scenę w 2020 roku z singlami „In the Dance”, „Strangest Thing” i „Success”, Nash wciąż jest nowicjuszką, jeśli chodzi o DJ-owanie poza własną sypialnią z powodu pandemii, ale już zaliczyła ważne koncerty, np. Creamfields, Leeds Festival, Ministry of Sound i Tobacco Dock w ciągu kilku krótkich miesięcy. Ma na koncie także występy z szeregiem artystów, m.in. z Meg Ward, Elliotem Adamsonem, Loco Dice, Jaxem Jonesem i Fisherem. Przyciągając wzrok całej branży, została wyróżniona przez Amazon jako jedna z „Acts to Watch” w roku 2022 i znalazła się na cenionej liście „Beatport Next 2022”.

Dzieło jednej z najbardziej utalentowanych młodych talentów brytyjskiej muzyki tanecznej, „Garden”, zapewnia Emily Nash kontynuację jej szybkiego wspinania się po szczeblach obiecująco zapowiadającej się kariery.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: emily nash