Aktualności

01-04-2022-10:18:10

Harry Styles powraca z nowym singlem „As It Was”

Udostępnij! Tweetnij!

Zwycięzca nagrody Grammy, osiągający platynowe certyfikacje w wielu krajach, Harry Styles, prezentuje dziś swój najnowszy singiel „As It Was”.

Materiały prasowe

Piosenka zapowiada długo oczekiwany 13-utworowy album „Harry’s House”, który ukaże się na całym świecie 20 maja. W teledysku do singla “As It Was”, który został nakręcony miesiąc temu w Londynie, Harry nawiązał współpracę z Tanu Muino - nominowaną do nagrody Grammy ukraińską reżyserką.“Zrobienie klipu dla Harry’ego Stylesa było spełnieniem marzenia z mojej ‘bucket list’, bo jest on moim ulubionym artystą” opowiada Tanu. “ “Kręcenie tego teledysku było słodko-gorzkim doświadczeniem, ponieważ były to jedne z najszczęśliwszych dni w moim życiu, ale podczas drugiego dnia nagrań rozpoczęła się inwazja na mój kraj, Ukrainę, więc można sobie wyobrazić, jakie towarzyszyły nam emocje. Ja i mój zespół z Ukrainy włożyliśmy w ten klip mnóstwo miłości, co doskonale widać na ekranie”. Harry’s House to trzeci solowy studyjny album Harry’ego Stylesa i pierwsza muzyka jaką zaprezentował od 2019 roku, kiedy wydał bijące rekordy wydawnictwo „Fine Line”. Nadchodząca płyta „Harry’s House” będzie zawierała 13 utworów i została nagrana w różnych częściach Wielkiej Brytanii, Los Angeles i Tokio na przestrzeni 2020 i 2021 roku. W pisaniu towarzyszyli cenieni przez Harry’ego muzycy i przyjaciele, z którymi współpracował przy poprzednich albumach – Kid Harpoon, Tyler Johnson i Mitch Rowland. Wraz ze światową premierą singla, Harry Styles uruchomił przedsprzedaż nadchodzącego wydawnictwa w kilku formatach, w tym CD i limitowane edycje na winylu:


Harry Styles - "Harry's House"


Harry został ogłoszony jako headliner legendarnego festiwalu Coachella (15-22 kwietnia), na którym artysta pierwszy raz zaprezentuje “As It Was”. Następnie powróci do międzynarodowej trasy Love on Tour, która zaczyna się 11 czerwca w Glasgow. Koncert w Polsce odbędzie się 18 lipca w Krakowie. Pełna lista na stronie artysty: https://www.hstyles.co.uk/.

Pełna lista ekipy filmowej "As It Was":

Reżyser: Tanu Muino

Dyrektor kreatywny: Molly Hawkins

Producent: Bryan Younce, Frank Borin, Ivanna Borin, Fred Bonham Carter, Alexa Haywood

Kierownik produkcji: Andrew Rawson

Dom produkcyjny: UnderWonder Content

Service Production: Just Fred

Choreograf: Yoann Bourgeois

Operator: Nikita Kuzmenko

Scenograf: Spencer Graves

Edytor: Carlos Font Clos

Kolorysta: Joseph Bicknell @ Company3

Efekty wizualne (VFX): Max Colt @ The Frender

“stworzony z miłością przez kreatywny zespół z Ukrainy”


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!