Aktualności

08-04-2022-13:07:11

Camila Cabello wita w rodzinie z nowym albumem FAMILIA!

Udostępnij! Tweetnij!

Niecierpliwie oczekiwana płyta trzykrotnie nominowanej do nagrody Grammy Camili Cabello „Familia” już jest! Płytę promują najnowszy singiel „psychofreak” z Willow oraz wyjątkowy koncert na TikToku. W sobotę artystka pojawi się w Saturday Night Live.

Materiały prasowe


Aby uczcić wydanie płyty, artystka prezentuje teledysk do „psychofreak” z Willow, który zadebiutował na całym świecie w MTV oraz na billboardach Paramount na Times Square. Wizualizacja otwiera świat „Familii”. Po premierze odbędzie się impreza YouTube Afterparty specjalnie dla subskrybentów YouTube Premium i YouTube Music Premium.Camila przygotowała scenę pod album utworem „Bam Bam” z Edem Sheeranem, który zgromadził już ponad 100 milionów streamów i 33,4 miliona wyświetleń na YouTube. Wykonała zapierający dech w piersiach występ w The Late Late Show z Jamesem Cordenem i połączyła siły z Sheeranem przy ich pierwszym wykonaniu na żywo „Bam Bam” podczas charytatywnego koncertu ITV na rzecz Ukrainy. Singiel zdobył szerokie uznanie krytyków i fanów. „Bam Bam” zostało wyprodukowane w składzie Ricky Reed, Edgar Barerra i Cheche Alara. Piosenkę napisali Camila Cabello, Ed Sheeran i Ricky Reed.Zeszłej nocy Camila dała koncert na TikToku „Familia: Welcome to the Family”, który trendował na całej platformie. Spektakl został stworzony przy użyciu przykuwającego wzrok XR, wzbogacając śpiew i choreografię Camili o hipnotyzujące efekty wizualne, wyjątkową scenografię i wspaniałe kostiumy. Artystka stworzyła wirtualny świat dla każdej wykonywanej przez siebie piosenki, prowadząc publiczność w surrealistyczną podróż przez nieustannie zmieniającą się rzeczywistość. Cheche Alara pełnił funkcję producenta muzycznego, dyrektora muzycznego i kompozytora oryginalnej muzyki do produkcji, a Charlotte Rutherford była dyrektorem kreatywnym. Dla tych, którym nie udało się zobaczyć wyjątkowego koncertu na TikToku planowane są trzy powtórki, w tym jedna specjalnie dla Europy i Afryki: 9 kwietnia o 20:00. Tego nie można przegapić!

Wraz z albumem, „Bam Bam” i „psychofreak” pojawiły się w najszybciej rozwijającej się nowej mobilnej grze muzycznej Beatstar. Ekskluzywna współpraca z 24-milionową społecznością poprzedziła nadejście „Familii”. 2 miliony graczy zapisało „Bam Bam” w swoich kolekcjach i wygenerowało prawie 8 milionów odtworzeń.

„Familia” wyróżnia się jako najbardziej osobiste, pełne pasji i potężne dzieło artystki.Urodzona na Kubie piosenkarka, autorka tekstów, aktorka i aktywistka, nominowana do wielu nagród Grammy Camila Cabello, przekracza wszelkie granice muzyki i kultury popularnej. Przełamywała jeden sufit po drugim i przy okazji tworzyła historię. Jest pierwszą Latynoską, która osiągnęła diamentowy certyfikat dzięki przebojowi #1 „Havana” z Young Thug, który wyróżnia się jako najczęściej odtwarzana piosenka wszech czasów wykonaną przez jakąkolwiek piosenkarkę. Zdobyła dziesiątki nagród, w tym dwie Latin Grammy, pięć American Music Awards i Billboard Music Award. W 2018 roku jej pełnometrażowy debiutancki album „Camila” uplasował się na 1. miejscu listy Billboardu i pokrył się platyną. Otrzymał nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy popowy album wokalny”, a „Hawana (Live)” zdobyła ukłon w kategorii „Najlepszy popowy występ solowy”. Wraz z sukcesem potrójnie platynowego singla „Never Be The Same” ponownie przeszła do historii jako pierwsza artystka z dwoma singlami #1 w wielu formatach z debiutanckiego albumu. W 2019 roku połączyła siły z Shawnem Mendesem w „Señorita”. Multiplatynowy hymn zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy popowy występ w duecie/grupie”. Jej pełnometrażowy album „ROMANCE” osiągnął platynę, w rezultacie czego stała się pierwszą artystką od czasu Adele, która potroiła się na szczytach list Billboard Hot 100, Top 200 i Artist 100.

Lista utworów „Familia”:

1. Familia

2. Celia

3. Psychofreak (feat. Willow)

4. Bam Bam (feat. Ed Sheeran)

5. La Buena Vida

6. Quiet

7. Boys Don’t Cry

8. Hasta Los Dientes (feat. María Becerra)

9. No Doubt

10. Don’t Go Yet

11. Lola (feat. Yotuel)

12. Everyone at this party


źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: