Aktualności

14-04-2022-07:35:06

Martin Lange mają ten „Luz”

Udostępnij! Tweetnij!

To ostatni singiel zapowiadający album pt. „Kontrasty”. Właśnie ruszył preorder!

Materiały prasowe

Chłopaki przyspieszają tuż przed wypuszczeniem albumu, który zapowiadany jest na 13 maja, a już dziś rusza przedprzedaż płyty na empik.comZaczynali ten rok nostalgicznie i refleksyjnie, aby potem zdecydowanie nabrać wiatru w skrzydła i wypuszczać coraz bardziej energetyczne kawałki. A to jak sami mówią, puszczając oko do słuchaczy, „wcale nie koniec” – ale co to dokładnie oznacza, opowiedzą nam w maju.

- Luz” to nasza ucieczka – opowiadają o tym numerze artyści. – Od codziennych nerwów, do spokoju ducha. Od krzątaniny i bieganiny, do wpatrywania się we wschód słońca nad brzegiem oceanu. Od bezsensu codziennej gonitwy za „niewiadomoczym”, do czystej radości i robienia tego co się szczerze kocha.

O tym, co duet Martin Lange kocha robić najbardziej i że to działa także na innych mamy się przekonać już niedługo razem z nadejściem premiery płyty i nowym sezonem koncertowym


Kontrasty

Kontrasty - Lange Martin, tylko w empik.com: 35,99 zł. Przeczytaj recenzję Kontrasty. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!

więcejSprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!