Aktualności

26-04-2022-11:30:42

Gorący teledysk od Southside, Future i Travisa Scotta

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowany do nagrody Grammy producent i artysta z Atlanty, Southside, rekrutuje supergwiazdy rapu Future i Travisa Scotta do upalnego „Hold That Heat”.

Materiały prasowe


Elektryzujący utwór jest wzmocniony eleganckim, mrocznym teledyskiem, w którym założyciel i dyrektor generalny 808 Mafia odpoczywa ze swoimi współpracownikami, tancerką na rurze i aligatorem na łańcuchu. Singiel rozpoczyna się charakterystycznymi syrenami Southside, a Travis i Future wspólnie mierzą się z refrenem. To nie pierwsza taka współpraca – Future i Southside po raz pierwszy połączyli siły na przełomowej składance DJ Esco w 2015 roku, „56 Nights”. Wyreżyserowany przez Philpa Andelmana klip idealnie pasuje do pozycji Southside i spółki. Teledysk pełen błyszczących łańcuchów i skąpo odzianych kobiet uzupełnia aligator, słabo oświetlone pokoje motelowe i klaustrofobiczne korytarze.Po współpracy z Moneybagg Yo, Drakiem, 21 Savage, Push T i Young Thug, Southside jest jednym z najbardziej poszukiwanych producentów rapu. Jego ostatni projekt, pełnometrażowa współpraca z uznanym przez krytyków raperem z Cleveland Doe Boy „Demons R Us” umacnia go na tej pozycji. Po krótkiej przerwie, Southside przypomina w „Hold That Heat”, że jest jedynym w swoim rodzaju producentem.

Produkcja Southside zainspirowała niektóre z najbardziej wpływowych albumów, składanek i singli ostatniej dekady. Multiplatynowy producent, założyciel i dyrektor generalny 808 MAFIA z Atlanty otrzymał 45 platynowych certyfikatów, wygenerował miliardy streamów i wzbudził szerokie uznanie krytyków. Wśród setek utworów, jego dyskografia zawiera wiele współprac na „56 Nights”, „DS2”, „Future” i „The Wizrd” (Future) i mega-współprace „What a Time to Be Alive” (Drake i Future), „Life of Pablo” (Kanye Westa), „Issa Album” (21 Savage), „Father of 4” (Offset), „2 Heartless” (Moneybagg Yo) i nie tylko. W 2020 połączył siły z Doe Boy na „Demons R Us” promowanym przez singiel „YESSIRSKI”.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!